Problem z synchronizacją

Noisy

Member
Witam
Mam problem z konsolą oraz padami.
Zaczęło się od tego ze wyczerpał sie pad, po podłaczeniu zero reakcji ze strony pada.
Z drugim padem ta sama historia, więc postanowiłem zresetować ustawienia konsoli.
No i teraz nie mogę nic zrobić, ponieważ pad nie komunikuje się z konsolą przez usb. Dodam iz wcześniej nawet jak nie chciał ładować się przez usb to przez bluetooth działał bezproblemu.

Pozdrawiam
 

Noisy

Member
Konsola zresetowana do ustawien fabrycznuch, pady tez resetowalem za pomoca tego guziczka z tylu. W tym momecie po pojawienu sie logo sony pojawia sie komunikat o podlaczeniu pada za pomoca usb i wcisnieciu guzika PS. Po wcisnieciu tego guzika wszyatkie kontrolki mrugaja chwilke i nic, zero reakcji :( a tak chcialem.sobie w gran tourismo pociupac :D
 

Noisy

Member
Dobra Pany uporalem sie z tematem. Bedac pewnym iz kabel ktrego uzywalem byl oryginalny myslalem.ze cos nie tak z ko sola. Testowalem jeszcze cztery inne kable i caly czas to samo. Okazalo sie iz oryginalny kabel bym zakopany w szafce z innymi badziewiami no i yeraz wszyatko furga jak nalezy.
Wiec pad ps3 dziala tylko na oryginalnym kablu bo kable od innych urzadzen nie dzialaja.
Pozdro
 
Do góry