soft ver.1.8 nowe możliwości, upscaling :)

Mistic

New member
Jakieś 2 tygodnie temu w PSN pojawił się update który poraz pierwszy dokonał dużych zmian, po pierwsze gey z PS2 są skalowane do HD, a co najważniejsze zwykłe DVD działają z rozdzielczością 1920x1080, co prawda obraz uległ polepszeniu w stosunku do zwykłego DVD 576 ale nie ma co porównywać do filmu który jest oryginalnie nagrany w HD, reszta zmian jest raczej czysto kostmetyczna, np tapety, nowe korektory do audio player'a itp.
Pozdrawiam.
 

hernu

New member
Wybierz opcję (Settings), potem (System Update) i (Update via Internet) jeśli aktualizujesz przez internet, lub (Update via Storage Media) jeśli aktualizujesz z nośnika danych.
To wszystko masz w instrukcji.
 

marcin0903

New member
Ja polecam ściągnąć sobie updata na komputer wrzucić na jakąś pamięć flash do katalogu PS3/UPDATE i wtedy na PS3 zainstalować.
 

Mistic

New member
W PSN pojawiły się nowe filmy z gierek do ściągnięcia, a co najważniejsze mamy tam filmik z heavenly sword, niesamowita gra, polecam luknąć.
Pozdrawiam.
 

BMSTeam

New member
Mam, sciągnąłem.
Mam pytanie, jak ustawiliscie upscaling DVD i gier?

Są tam opcje chyba:

Normal
Double size
Full screen

Pozdro
 

flok

New member
Utworzylem folder "PS3" a w nim folder "UPDATE" a do niego wzucilem ten plik z rozszezeniem .pup i konsola nie wyszukuje tego pliku ;/
 

Masa

New member
Witam,
dla pewności ścieżka wygląda tak: "\PS3\UPDATE\", plik z końcówką PUP, musi mieć nazwę napisaną wielkimi literami. ;)
 

Horch

New member
Upscaling

Witam. Jak ustawić poszczególne funkcje w menu PS3 ażeby uzyskać jak najlepsze upscalowanie płyt dvd:
- frame noise reduction ( 1 - 3 )
- block noise reduction ( 1 - 3 )
- upscale - ustawiłem na full
- video output format
Pozdrawiam
 

Thomy

New member
powiedzcie mi proszę jak chcę zaktualizować sobie soft to mam wrzucić wszystkie aktualizację po kolei czy tylko najnowszą?:hmm:
 
Do góry