News

balthier

New member
Dodatek do gry Warhavk będzie kosztował 7.99$, czyli na polskim PS Store powinien kosztować ok. 20 zł.

Właśnie pojawił się patch do gry Assasin's Creed poprawiający błedy.

Sony Japan podało, że w samym październiku, przybyło 183tyś. posiadaczy PS3, a Wii sprzedała się w ilości 159tyś. sztuk. Jest to pierwszy miesąc, w którym PS3 sprzedała się lepiej od Wii, a to dzięki nowemy modelowi 40 GB.

Wysokie oceny zebrał Uncharted: DF. Oto one:
Gamer TV 10/10, Play Magazine 10/10, Gamer.nl 10/10, Play 10/10, Cheatcc 9,6/10, Ugo 9,5/10, Loadingreality 9,5/10, PS3 Fanboy 9,5/10, GameSpy 9,5/10, PS3 Advanced 9,3/10, Gamer 2.0 9,2/10, IGN 9,1/10, GamerNode 9/10, OPM 9/10, PSX Extreme 9/10, GameDaily 9/10, Deeko 9/10, Yahoo Games 9/10, Game Revolution 9/10, Gametap 9/10, Eurogamer 9/10, VG Playerz 9/10, Palgn 9/10, Project-tideas 9/10
http://www.ps3site.pl/uncharted-lista-ocen
 

ps_user

New member
Bez reklam
Rok czekałem ażeby tu Newsa umieścić:mrgreen: Yes:D

Potwierdzono że PS3 będzie obsługiwać nowe BR diski Pioniera 400GB :eek:k:
Obecnie niewiele gier może zapełnić obecne 50GB, ale może doczekamy się np. składanek na jednej płycie!! Taka trylogia Resistance na jednej płytce, była by niekiepska :D

Edit:
Masta_J, a nie mogłeś poczekać z rok z odpowiedzią?
Edit2:
Mefju: Dokładnie tak jak piszesz :)
 
Ostatnia edycja:

Mefju

New member
Co do tych płyt Pioniera , wyjdą one prawdopodobnie w 2010 r. (chodzi mi tu o produkcję) i prawdopodobnie na nie Hideo Kojima będzie tłukłt zapowiadanego nowego MGS'a.Pozdro
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
ps_user napisał:
Rok czekałem ażeby tu Newsa umieścić:mrgreen: Yes:D

Potwierdzono że PS3 będzie obsługiwać nowe BR diski Pioniera 400GB :eek:k:
Obecnie niewiele gier może zapełnić obecne 50GB, ale może doczekamy się np. składanek na jednej płycie!! Taka trylogia Resistance na jednej płytce, była by niekiepska :D

Edit:
Masta_J, a nie mogłeś poczekać z rok z odpowiedzią?
Edit2:
Mefju: Dokładnie tak jak piszesz :)

No i czekałeś rok i chyba fuka:
http://www.ps3fanboy.com/2008/12/02/pioneers-400gb-blu-ray-disc-will-work-in-current-players/

Pozdrawiam,
 

Bambolo82

Banned
W nowym MGS będzie nowy bohater. Obstawiam, że to będzie Akiba, który w MGS4 przeszedł przeobrażenie: od niezdarnego, zastraszonego zasrańca (dosłownie :) fuuujjjj! ) do super hero love amanta :cool:.

Hideo jak zwykle sobie coś założył za w czasu...i to zrobi!

PS. Pojawiła sie plotka że MGS w jakiejś formie trafi też na Xbox'a. Xbox'siarze narobili sobie nadziei na podstawie tego:

anextmetal.jpg


http://www.ps3site.pl/kolejny-mgs/

Jak dla mnie to tylko płonne nadzieje, bo tylko kolor może się trochę kojarzyć z Xbox'em, a ten znaczek po prawej to ewidentnie symbol guzika zasilania od PS3. :hihi: No ale interpretacje tego mogą być różne.

Tajemniczy rebus...:confused:

Ostatnio jak grałem w MGS4 to znalazłem ukrytą wskazówkę, że obecnie być może trwają prace nad 2 (!!!) nowymi częściami MGS na PS3. W jednym z filmików przerywnikowch jest mała reminescencja do poprzednich części przygód Snake'a. Są one przedstawione jako charakterystycznie przewijające się pionowo pozycje w menu gier XMB w PS3. Widać tam po kolei: MGS1, MGS2, MGS3 i ostatnią pozycję czyli MGS4 oraz....na samym końcu 2 pozycje z dopiskiem "under development"!!!

Znając przywiązanie Hideo Kojim'y do symboliki i jego konsekwencję, to może to coś rzeczywiście oznaczać!
 
Ostatnia edycja:

Bambolo82

Banned
TAK! Jakiś czas temu portal PS3site informował, że 14 grudnia Sony zaprezentuje gameplay z Uncharted 2 oraz God of War 3. Oj będzie się działo!

Dzisiaj to się potwierdziło. :):):):)
 

Mefju

New member
O to super , GOW III i Uncharted 2 to gry na , które głownie czekam , ach te stare czasy jak się gierzyło w gowa na ps2 ;) chociaż to nie było aż tak dawno :p

Mały news dotyczący Assassina 2:
Wiemy, że ubisoft rozpoczął jakiś czas temu prace nad kontynuacją przygód Altaira, według wcześniejszych informacji akcja gry rozgrywać się będzie w XVIII wieku. Przypuszczalna data premiery kontynuacji gry byl rok 2009, dziś pan Laurent
Detoc
- szef Amerykańskiego oddziału ubisoftu powiedział w wywiadzie dla Forbesa:
"Pracowanie przez lata nad jedną grą oznacza dużo lepszą jakość kiedy ją skończymy. Niedawno pojawił się Assassin i dzięki niemu jesteśmy na szczycie, musimy jednak bardzo szybko wrócić do rzeczywistości, bo jesteśmy tak dobrzy jak nasz ostatni produkt, dlatego staramy się nie popaść w pychę i będziemy musieli bronic naszej pozycji".
Wygląda na to, że niestety nie będziemy mieli okazji zobaczyć kolejnych przygód Altaira w następnym roku, szkoda bo gra pewnie będzie lepsza niż jej poprzedniczka


Mój mały komentarz:
Szef Ubi powiedział , że dzięki Assassinowi są na szczycie , czy aby na pewno ? Assassin to dobra gra , nawet bardzo dobra ale ma dużo minusów , mam nadzieję , że A2 będzie o wiele lepszy ;)


Acha i źródło :
http://www.ps3info.pl/forum/Assasins-Creed-2-za-kilka-lat-t8348.html
 

ps_user

New member
Bez reklam
Mefju napisał:
Szef Ubi powiedział , że dzięki Assassinowi są na szczycie , czy aby na pewno ? Assassin to dobra gra , nawet bardzo dobra ale ma dużo minusów
Cytuję, ponieważ chcę się odnieść tylko do twojej uwagi :)

O sukcesie decyduje to czy dana gra się sprzedała czy nie, a nie to czy jest ona dobra ;) Assasin miał taką przedpremierową reklamę (czytaj hype) że nie mógł się nie sprzedać. A że okazał się produktem nie do końca spełniającym oczekiwania, zawdzięczamy specom od marketingu którzy zadbali aby prezentacje pokazywały tylko korzystne właściwości GRY.

P.S. To mówlił szef Ubi...Nie ufaj szefom :)

@ Mefju poniżej: A ja, jeszcze nie grałem, i nie zagram jak nie kupię do 50 PLN:mrgreen:
 
Ostatnia edycja:

Mefju

New member
No tak rozumiem , że chodzi tu o ilość sprzedanych egzemplarzy , ale ... te bycie na topie to chyba tylko dzięki reklamom , sam jak zobaczyłem jakieś trailery lub krótki gameplay to ostro się napaliłem na tą grę , była ona dla mnie nie mal idealna , zagrałem i oceniam ją na 8/10 chyba wiecie za co.
 

Mefju

New member
Uuu demko to będzie rzeźnia :D oczywiście w dobrym tego słowa znaczeniu , zaspokoi mnie na trochę przed premiera Gowa 3 na , którego czekam z nie cierpliwością.
 

ps_user

New member
Bez reklam
Pojawiło się trochę nowych informacji oraz filmików z "PROTOTYPE"
Wywiad
Warto zobaczyć co główny bohater wyrabia w realiach N.Y. Mirror's Edge będzie miał konkurenta ;) chociaż bardziej zagrozi InFamous.
Gościowi zaprojektowano parę fajnych akcji, jak atak "plecami w czołg:.Tego jeszcze nie było.

Pomyśleć tylko co by było gdyby tak połączyć te dwa projekty, InFamous i Prototype :D GOW III miałby solidnego konkurenta ;)

Pozdrawiam,
 

Mefju

New member
Trailer Final Fatasty Versus XII , który jest exclusivem na ps3 , przynajmniej zawsze coś :pP , FF XII wyjdzie jak wiecie również na xboxa 360 no ale co w tym złego , xboxowcy również sobie pograją i popiracą też pewnie troszkę ;)
http://www.ps3info.pl/story-283-Final-Fantasy-XIII-i-Versus-Trailer.html
Wygląda fajnie , zobaczymy...

Gdzieś czytałem również , że wyjdzie Dirt 2 , szkoda , że już bez nie żyjącego już Colina , producenci gry rozmawiali z rodziną Colina i Ci zgodzili się na stworzenie następnej części Dirta , sporo grałem w demko Dirta wyglądało bardzo ładnie , mam nadzieję że następna część również bedzię wygladała ładniej a może nawet lepiej , raczej na pewno.Pozdrawiam.
 
Do góry