Sharp 46XD1E do PS3

Status
Zamknięty.

jedwym

Klub HDTV.com.pl
vip
Chciałbym kupić Playstation 3, Sharp 46XD1E i głośniki 5.1. Jak myślicie, jakie kupić głośniki. Chodzi mi o bezprzewodowe, ponieważ nie chcę się z kablami plątać. I jeszcze jedno pytanko. Sharp ma złącze HDMI 1.3, czyli różni się tylko tym, że jest dźwięk TrueHD 7.1, czy również rozdzielczością obrazu? A może do PS3 kupić jakiś jeszcze inny TV? Chodzi mi o telewizor 46", do 11 tysięcy złotych. Za odpowiedzi, dziękuję.
 

maniek700

New member
Jak dobrze poszukasz to za ta kase kupisz SHARPA 52XD1E albo SAMSUNG LE52M86BD moim zdaniem im wiekszy tym lepszy :) a jeszcze lepszy wybór to SONY KDS 55A2000 (tylna projekcja) kupisz w cenie 8 tys. zł. Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

halli

New member
Witam. Od 2 miesięcy mam taki właśnie zestaw PS3+sharp46xd1, polecam taki zestaw, gry wyglądaja pięknie. Telewizor wart swojej ceny.
 

jedwym

Klub HDTV.com.pl
vip
A głośniki?

Ok. Na 100% kupię 46XD1E, albo 52XD1E. Ale co z głośnikami? Chodzi mi o bezprzewodowe.
 

maniek700

New member
jedwym napisał:
Ok. Na 100% kupię 46XD1E, albo 52XD1E. Ale co z głośnikami? Chodzi mi o bezprzewodowe.
Witam, tak jak juz pisalem im wiekszy tym lepszy :D a co do glosnikow bezprzewodowych slyszalem od znajomych ze sygnal urywa co jakis czas i jest to dosyc denerwujace :-x. Pozdrawiam
 
Sharp 46xd1e

Posiadam taki zestaw telewizor ,PS3 i xboxa 360 naprawde polecam dla najbardziej wymagających ,telewizor sprawuje sie rewelacyjnie,jakość poraża,jeszcze raz polecam.
 

kamon

New member
maniek700 napisał:
Witam, tak jak juz pisalem im wiekszy tym lepszy :D a co do glosnikow bezprzewodowych slyszalem od znajomych ze sygnal urywa co jakis czas i jest to dosyc denerwujace :-x. Pozdrawiam

Mam Logitech'a Z-5450 Digital (bezprzewodowe tyly) i nie ma mowy o zrywaniu dzwieku.
Pozdrawiam
 

hernu

New member
Wczoraj dokupiłem do mojego 46XD1 konsolę PS3 i dwie gierki :MotorStorm i NBA Street Homecourt. Konsola z tv połączona kablem HDMI, z ampli - optykiem.
Orgia dla oczu i uszu :shock: :D
 

oskar38

New member
Glosniki BOSE

Jezeli chodzi o glosniki to polecam BOSE Acoustimass 16 series II 6.1.Rewelacja ,wlasnie kupilem je i wysylam do polski.Mocujesz je na scianie zyskujac wiele miejsca,dzwiek krystalicznie czysty,stworzone do kina domowego,ja jestem zachwycony.Jezeli jestes zainteresowany skontaktuj sie ze mna.
 

Gozel

New member
Mam pytanie odnośnie tych telewizorów z serii XD1. Wiadomo , że telewizory te mają panel full HD(1080p) ,ale czy one napewno są w stanie przyjmowac sygnał z PS3 w 1080p ?
 
Status
Zamknięty.
Do góry