Samsung 940mw

Ofsajd

New member
Witam!

Mam zamiar kupić PS3 + monitor ktory po podlaczeniu do tej ze wlasnie konsoli bedzie wmiare wykorzystywal jej mozliwosci (oczywiscie chodzi mi rozdzielczosc), jak narazie badam teren i upatrzylem Samsunga 940mw z wbudowanym tunerem tv
Z tego co wyczytalem w necie wynika ze ten monitor obsluguje hd-ready,ale nie ma wyjscia/wejscia hdmi...

Moje pytanie brzmi czy podlaczajac ten monitor przez 'componenta' ktorego posiada obraz bedzie wyswietlany w jakosci porownywalnej do tej jaka osiagnolby po podlaczeniu do telewiora lcd przez hdmi ? Cyz 'component' jest tylko jakims innym rodzajem gniazda hdmi ?

Z gory dziekuje za pomoc i pozdrawiam :)
 

krecha2

New member
jezeli chcesz wykorzystac moc ps3 kup sobie tv Full-hd z wejsciem hdmi (a przyda sie, do filmow i gier 1080p) proponuje sharp xd1ektory est w tym momencie w dobrej cenie ..Pozdrawiam!
 

p00h

Member
Ofsajd napisał:
Moje pytanie brzmi czy podlaczajac ten monitor przez 'componenta' ktorego posiada obraz bedzie wyswietlany w jakosci porownywalnej do tej jaka osiagnolby po podlaczeniu do telewiora lcd przez hdmi ? Cyz 'component' jest tylko jakims innym rodzajem gniazda hdmi ?

Porównywalny tak, ale component to złącze analogowe, a hdmi cyfrowe. Dodatkowo, component nie obsługuje mechanizmów zabezpieczeń filmów HD, więc w przyszłości może się zdarzyć, że filmy nie będą się przez taki kabel odtwarzać w pełnej rozdzielczości. Gry AFAIK będą działać mniej więcej tak samo.
 
Do góry