PS3 nie widzi niektórych plików i folderów

flavio

New member
Mam twardy dysk Seagate 500 Gb sformatowany FAT32. Po zapisaniu na nim ok. 145 Gb plików Mp3 w różnych folderach, a następnie po podłączeniu dysku do konsoli PS3 przez USB, okazuje się, że PS3 nie widzi pewnych plików i folderów.
Co ciekawe, po przeniesieniu tych "niewidzialnych" plików do folderów, rozpoznawanych przez konsolę, stają się one widoczne.
Po podłączeniu dysku do komputera, nie ma żadnych problemów z odczytem.
Zaznaczam, że pliki nie przekraczają kilkudziesięciu Mb i mają proste, angielskie nazwy.
Na dysku utworzyłem foldery Music, Picture i Video. Nie udało się zobaczyć plików ani bezpośrednio z folderu Music, ani poprzez Display All.
 

ripbizkit

New member
znm ten problem, tylko jakos go zignorowałem, włozylem do plejaka plyte z roznymi mp3 i zdjeciami po prostu nie widzial pewnych folderow, sprawdzilem na pc i okazalo sie ze nie znikly sa i dzilaja poprawnie. moze ktos bardziej doswiadczony umie to nam wyjasnic???
 

mr.creed

New member
w moim przypadku po skopiowaniu mp3-jek z dysku CD na twardziela PS3
smiley.gif
okazało się, że konsola ma gdzieś strukturę katalogów na płycie i układa wszystkie mp3 na swoim dysku wg tagów ID
angry.gif
(chyba wg "Album name" a te, które mimo iż na dysku CD są w katalogu pod właściwą nazwą z innymi mp3-kami danego wykonawcy jeśli nie mają tego tagu identycznego z pozostałymi są wyrzucane do katalogu z innymi bez nazwy)
 
Do góry