Wymiana gier na PS3

kamon

New member
Mialem dylemat czy dac ten temat tu czy na gieldzie, ale tam sa tylko opcje sprzedam i kupie. Poza tym tu jest dzial poswiecony PS3 (w razie problemow prosze moda o przeniesienie). Do rzeczy: mam na wymiane Virtua Fighter 5, ktory mimo ze cudowny graficznie nie lezy mi kompletnie (jestem przyzwyczajony do Tekkena, ktorego juz zassalem z PS Store). Czekam na propozycje wymiany (plytka i opakowanie w stanie idealnym-tylko 1 raz byla w napedzie)
Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

Arecky_1968

New member
Witam, też ma Virtua Fightera - więc chyba się nie wymienimy, jednak mam prośbę - jak Ci się udało zciągnąć Tekkena z Sony Store? Ja nie mogę za nic zarejestrować polskiej karty kredytowej. Pozdrawiam.
 

p00h

Member
Arecky_1968 napisał:
Witam, też ma Virtua Fightera - więc chyba się nie wymienimy, jednak mam prośbę - jak Ci się udało zciągnąć Tekkena z Sony Store? Ja nie mogę za nic zarejestrować polskiej karty kredytowej. Pozdrawiam.

Działają karty Visa, musi być 'wypukła', electron ani internetowe nie pójdą.
 

kamon

New member
Arecky_1968 napisał:
Witam, też ma Virtua Fightera - więc chyba się nie wymienimy, jednak mam prośbę - jak Ci się udało zciągnąć Tekkena z Sony Store? Ja nie mogę za nic zarejestrować polskiej karty kredytowej. Pozdrawiam.

Witam.

Sciagnalem z US Store, zaplacilem polskim MasterCard-em.
Pozdrawiam
 

woolf76

New member
witam nie wiem czy to jeszcze aktualne mam RESISTANCE Fall of man nie leży mi całkowicie ta gra dosłownie 2 razy w napędzie chętnie się zamienie na VF
 
Ostatnia edycja:

Horch

New member
Zamiana

Sprzedam za 100zł (+koszt wysyłki) lub zamienię Resistance FoM na inną grę na PS3 (najlepiej jakąś sportową lub wyścigi ) oraz sprzedam za 100zł (+koszt wysylki) lub zamienię film Łzy słońca (Bruce Willis) na Blu-ray na inny . Stan powyższych płyt idealny. Pozdrawiam
 

Horch

New member
Sprzedam za 80zł (koszt wysyłki w cenie) lub zamienię Resistance FoM na inną grę na PS3 (najlepiej jakąś sportową lub wyścigi )
Stan powyższej płyty idealny.
 

WolverineXXX

New member
Sprzedam/Zamienię

The Elder Scrolls : OBLIVION.

Język w grze angielski, książeczka po niemiecku.
Całość w stanie idealnym, jak nówka.

Sprzedam za 106 zł ( tylko wpłata na konto ) lub zamienię na inny tytuł.

Aktualnie posiadam :
Resistance Fall of MAn
Motorstorm
Fight Night Round 3
Fifa08
Assassin's Creed
Call of Duty 4

Więc tych tytułów proszę nie proponować.

Pozdrawiam
WolverineXXX
 
Do góry