Wymiana gier na PS3

Tomasson225

New member
Mam na wymianę (ewentualnie sprzedaż) gry NBA Street Homecourt i Motorstorm. Obie gry w stanie idealnym. Chciałbym najchętniej NBA 2K8, Assassin's Creed, Fifa 08, Burnout Paradise. Pozdrawiam :)
 

Mniam

New member
Witam!

Gdzie poza forum polecacie wymieniać się grami?
Gdzie najtaniej? Najpewniej?
Na jakiej zasadzie to w ogóle działa? Opieramy się na zaufaniu? Jaka jest gwarancja, że po wysłaniu swojej - otrzymamy przesyłkę?


Czy ktoś korzystał z : http://playstation3.madgames.pl/ ?
Inne tego typu strony? Jakie prowizje?

pozdrawiam
 

glexu

New member
Mam na wymianę nowa, zafoliowaną gre RATCHET&CLANK: Tools of Destruction. Zamienie najchętniej na ASSASIN CREED lun NFS PRO STREET. Ew na tytuły - prosze o propozycje. Możliwa dopłata z mojej strony.

lokalizacja: Szczecin
Info: GG#5145747
 

mg30906

New member
UNCHARTED DRAKE'S FORTUNE wymienię, gra ma około 10 dni kupiona w MM z konsolą , jak nowa ,przeszedłem i chce wymienić - warszawa


pzdr
 

gryzek

New member
Witam! Mam na wymiane Ratchel & Clank i Uncharted Drakes Fortune nailepiej na F1 albo Virtua Fighter 5 ale moze byc tez cos innego GG 1077441 Tel 603267001
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Łatwiej? W kategorii PS3 są całe...2 gry LOL

Mamy 39 użytkowników oraz 11 ogłoszeń ROTFL.

Pozdrawiam,
 

Centosz

New member
Sprzedam lub zamienie gre Heavenly Sworld.Gra w stanie idealnym,wersja PAl.Cena 115 zł lub zamiana na inna gre.Czekam na propozycje.
 

Mniam

New member
Witam!

Synowi już spowszedniały:

1) Motorstorm
2) Uncharted Drake's Fortune

Obie jak nowe.

Wymienimy na F1, Asassin Creed lub inne. Propozycje na priv lub GG: 2081643.

Możliwy odbiór osobisty na terenie Szczecina lub Stargardu.

Pozdrawiam
d



 

mariof

New member
Bez reklam
mam na wymianę Assassin's Creed. 10-latek dostał od "zajaca" ale to chyba nie najlepszy wybór:rolleyes: . Gra z MM zafoliowana. Co proponujecie w zamian? Kontakt na priv.
 

glexu

New member
Assasin's Creed
Stan płyty - idealny, zero rys, czyściutka i pachnąca. Pudełko jak nowe. Zero sladów użycia.
Okładka i instrukcja POLSKA, gra w j. angielskim.

Zamienię na BURNOUT PARADISE lub UT3

Informacje i ew oferty prosze kierować w temacie lub na GG#5145747
Lokalizacja Szczecin bądź transakcja poprzez Allegro
 

siny25

New member
Mam do oddania Burnout Paradise, nowa zafoliowana (zdublowany prezent)
Chetnie wymienie na inne wyscigi (ale nie nfs), moga byc używane, aczkolwiek musiałaby być dopłata.
GG 3567127, proszę pisać na niewidocznym
 
Do góry