Problem z podlaczeniem do internetu

adamus659

New member
PS3 Internet

Mam konsole PS3+internet osiedlowy Router netgear WGR614v7 jest O.K. Gostek z internetu zabral Router i ustawił cały do mojego IP i jest O.K. adamus659:-DPotem tylko ustawienia w konsoli Kody i Net Konsoli z adresem Poczty
 
Ostatnia edycja:

Ligna

New member
czy jak podlacze poprzez router pc i ps3 to bede mial bezposrednie polaczenie pc-ps3, bede mogl naprzyklad wyslac do ps3 jakis film ?
 

kocur174

New member
problem z routerem dlink dsl-2740b

przeprowadziłem się na więś,mam 3 kompy,laptopa z wifi,ps3,tutaj jest tylko neo,mam liveboxa,do każdego kompa stacjonarnego kupiłem karte sieciową bezprzewodową,odłączyłem liveboxa od gniazda,podpiołem router.Wszystkie kompy widzą sygnał wyśmienicie,ale z internetem się nie łączą,mam gdzieś kompy,ale chodzi mi o ps3 jak mam podłączyć,wszystkie chwyty z forum zawiodły...pomocy mam call of duty 4 i chciałbym pograć on-line.
 

scic05

New member
Co jezeli nie mam karty sieciowej i nie chce kupowac routera?
Jak mam polaczyc internet do ps3??

Mam zwykly modem Neti polaczony z kompem przez USB (kabel usb wychodzacy z modemu wmontowany jest na stale, wiec mam go podlaczonego do kompa) i ma wjescie na zwykla linie czyli kabel z gniazdka idzie do modemu, to wszystko. :/
Ktos cos mi mowil o switchu ale nie wiem czy jest taki co by cos dal mi, chyba nie :/
Moze karta WiFi ?? albo taniej jednak kupic tą karte sieciową ??
Prosze o pomoc :)
 
Ostatnia edycja:

scic05

New member
A jakbym chcial taki z WiFi to co byscie doradzili (z Anneksem B) ??
W koncu te playstation po cos to ma.
 
Ostatnia edycja:
POMOCY (problem z podłączeniem ps3 do neta)

Nie jest ze mnie za dobry komputerowiec,więc prosiłbym o pomoc:
podłączam ps3 do neta (kablówka) i próbuję wpisywać ustawienia ip,bramki itd,
niestety na końcu przy teście ip jest okej,ale niestety nie pasują mu coś te bramki dns,a wpisuję dane tak jak wyczytałem na forum,
czyli panel sterowania--połączenia sieciowe--połączenie lokalne--obsługa--szczegóły
w związku z tym,że jak już wspominałem kiepski ze mnie komputerowiec prosiłbym o pomoc co gdzie wpisywać,przy konfiguracji ps3,bo może po prostu coś źle robię
wiem,że takie tematy były już na forum,ale z góry dzięki za jakąkolwiek pomoc
pozdrawiam:krol:
 
Ostatnia edycja:

RolphusX

New member
scic05 napisał:
A jakbym chcial taki z WiFi to co byscie doradzili (z Anneksem B) ??
W koncu te playstation po cos to ma.

Witam
Decydując się na router z Wi-Fi spytaj operatora z jakim modemem będzie współpracować Twoja linia telefoniczna (Netia ; połączenia analogowe-Annex A, połączenia cyfrowe-Annex B).
Ja osobiście używam Linksys WAG200G-EU. Jest ok, żadnych problemów (przez kabel komputer+NBox, przez Wi-Fi dwa komputery).
Jeśli chodzi o współpracę z PS3 - przykro mi, ale jeszcze niezakupiłem konsolki.

Pozdrawiam
 

scic05

New member
A czyms sie rozni Linksys WAG200G od Linksys WAG200G-EU ??
Bo spotkałem wlasnie w takich dwoch wersjach i obydwa byly anneks A
 

Golibroda

New member
scic05 napisał:
A czyms sie rozni Linksys WAG200G od Linksys WAG200G-EU ??
Bo spotkałem wlasnie w takich dwoch wersjach i obydwa byly anneks A

WAG200G to pierwszy człon nazwy.

WAG200G-EU to urządzonko pod linie analogowe PSTN (np:neo)
WAG200G-E1 to urządzonko pod linie cyfrowe ISDN (np:net24)
 

Basman4

New member
Totalny amator

Witam od niedawna mam ps3 niebardzo się orientuje na komputerach i sprzęcie który posiadam. Nie umiem podłączyć internetu do ps3 internet mam radiowy i słyszałem że ps3 można podłączyć bezprzewodowo mam router(edimax) z funkcją przesyłu internetu do sieci lokalnej bezprzewodowo router posiada nat (cokolwiek to oznacza) . Jak podłączyć ps3 do internetu żeby wszystko działało dobrze ( prędkość mam 256 neta ) Z góry dziękuje za odpowiedź i przepraszam jeśli się powtarzam natomias na forum nieznalazłem satysfakcjonującej mnie odpowiedzi niestety.

Pozdrawiam
BASMAN4
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Musisz w ustawieniach PS3 dotyczących sieci odpowiednio skonfigurować adres IP, maskę sieci, bramę itp. w zależności czy masz te ustawienia na stałe czy też korzystasz z DHCP.

Czy korzystasz w domu z sieci bezprzewodowej?

Pozdrawiam,
 

beniuasia

Member
Doradźcie

Jaki tani routerek kupic do PS3?
PS3 ma byc podłączone bezprzewodowo a komputer kablem.
Zastanawiam się nad TP-LINK TL-WR340GD lub D-Link DI-524. Który według was będzie lepszy?
 

szakal9999

New member
D-Link to beznadziejna sprawa. Co do TP-Link to nie wiem, ale też bym się nie pchał.
Linksys - dla oszczędnych
3com - jak masz trochę więcej kasy.
cisco - do profesjonalnych zastosowań (i chcących wydać kilka/kilkanaście tys)
A Linksys to firma, która powstała z podziału cisco(zresztą na sprzęcie jest nawet znaczek cisco). To takie cisco dla domowego użytku.
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Pytanie było o router do PS3, a nie o 3com czy cisco dla profesjonalnych zastosowań za paręnaście tysięcy złotych.

Dlatego Linksys będzie tutaj najlepszym wyborem.

Pozdrawiam,
 

beniuasia

Member
Skoro tak radzicie

To w takim razie czy ten byłby dobry, Linksys WRT54GC-EU Router Switch AP Wi-Fi, powtarzam chodzi mi o tani sprzęt, ten kosztuje 99 złotych. Aha internet mam z sieci Airbites przewodowo, ale jak pisałem kompa chcę zostawic podłączonego przewodowo a PS3 podłączyc bezprzewodowo.
 
Ostatnia edycja:
Do góry