PS3 Instalacja pełnej wersji WORMS2

Lobit

Member
Witam. Posiadam konsole ps3 slim 320gb z softem rogero 4.55 i chciał bym zainstalować na niej grę z usb/pendrive, a moje pytanie polega na tym co po kolei mam instalować żeby była to pełna wersja?
Już kiedyś próbowałem ale instalowało się demo i tylko 1 mapa i podstawowe bronie.
W moim folderze z grą są takie pliki
ftprp4.jpg

Z góry dziękuje za pomoc.

Edit:
Jak instaluje najpierw install pkg, późnej patch to się gra zainstaluje ale pokazuje że wersja DEMO i na końcu crack to pokazuje się że instalacja przebiega pomyślnie i znika napis DEMO z gry, ale przy probie włączenia jest błąd 80010017 - wszystkie inne moje gry działają i żaden błąd się nie pokazuje tylko przy tej.
Czy moze ma ktoś jakieś linki do pewnej pełnej wersji tej gry, nie musi to być wersja 2 może być inna byle nie w wersji 3d i chodzi mi głownie o wersje gry żeby było można grać we dwoje przeciwko sobie.
 
Ostatnia edycja:

magda-koz

New member
Hmm jak masz crack do gry to powinna działać pełna wersja, bo chyba że masz jakieś uszkodzone albo błędne pliki to będzie wywalać błąd.
 

borsmaciej

New member
sądzę że gra jest tu problemem. spróbuj pobrać z innego źródła i zainstalowac jeszcze raz. albo ściąg sam crack i też spróbuj
 

Lobit

Member
Chodzi o to że ściągałem kilka wersji dostępnych w necie chyba 4 ale w zasadzie wszystkie wyglądały tak samo (na foto do góry są 2 wersje tej gry)
Jak softa zaktualizuje to później nie będzie problemu z innymi grami które mam zainstalowane na dysku a jest ich 18?
 
Do góry