Telewizory do PS3

krecha2

New member
Witam! Wszystkich zalozylem ciekawy temat (jak dla mnie) , w Tym temacie wypisujcie na jakich telewizorach gracie na ps3 (fotki mile widziane) zobaczymy kto gra na czym i jak to wyglada:) wiec do Dziela!
 

Przemcio73

New member
krecha2 napisał:
Witam! Wszystkich zalozylem ciekawy temat (jak dla mnie) , w Tym temacie wypisujcie na jakich telewizorach gracie na ps3 (fotki mile widziane) zobaczymy kto gra na czym i jak to wyglada:) wiec do Dziela!
Ale najpierw wpisujcie miasta popierające:hihi: :bober:
 

Centosz

New member
Ja gram na 32'' R72 po kablu component.Obraz soczysty.Zastanawiam się nad kablem HDMI.Czy będzie duży skok jakościowy w wyświetlanym obrazie?

Mistic widze że masz ps3.Czy twój też ma nieraz kłopoty z odczytem płyt z muzą mp3?Mój niektóre czyta a niektórych nie chce.Wkładam płyte i tak jak by nic na niej nie było.Może to być wina płyty "średnia jakość" czy konsoli albo lasera?Audio czyta normalnie.Pytanie kieruje też do innych posiadaczy ps3 czy mają tez taki problem.
 

Mistic

New member
Ja gram na PS3 przez HDMI na n71 obraz rewelacja, co do mp3 to nie powiem, bo tak prawde mówiąc nie wkładałem takiej płytki do napędu, ale sprubóje, ale w opcjach konsoli w menu music jest coś takiego jak wybór formatu i m.in, jest tam Super audi cd, mp3 itd, więc sądze że czyta mp3 na 100% a jak nie przeczyta zaraz po włożeniu mp3 do napędu to tylko trzeba będzie coś w opcjach zmienić. Później sprawdze i dam znać co i jak.
Pozdrawiam.
 

NIUNIAS

New member
Witam !
Moja PS3 wspolpracuje od tygodnia czasu z KDS-55A2000.
Na 140cm. Full HD ekranie,wglada wszystko bajecznie.
Szczegolnie gry w 1080p i filmy Blu-ray.
Zero smurzenia,kolory jak w bajce ale przedewszystkim wielkosc obrazu jest oszalamiajaca z pozycji siedzacej do ekranu (niecale 3 metry).
Niesamowite wrecz uczucie kiedy wrzuce Formula One Championship Edition i wybiore ujecie kamery z gory Bolidu.
Uwierzcie,przy tej wielkosci obrazu i w pelnej rozdzielczosci HD,czujesz ta szybkosc,jak bys sam siedzial za kolkiem.

Pozdrawiam.
 

Centosz

New member
Mistic napisał:
Ja gram na PS3 przez HDMI na n71 obraz rewelacja, co do mp3 to nie powiem, bo tak prawde mówiąc nie wkładałem takiej płytki do napędu, ale sprubóje, ale w opcjach konsoli w menu music jest coś takiego jak wybór formatu i m.in, jest tam Super audi cd, mp3 itd, więc sądze że czyta mp3 na 100% a jak nie przeczyta zaraz po włożeniu mp3 do napędu to tylko trzeba będzie coś w opcjach zmienić. Później sprawdze i dam znać co i jak.
Pozdrawiam.
Nic nie trzeba zmieniac.Konsola powinna z miejsca czytac płyty z muzą w formacie audio,mp3,ATRAC.To o czym piszesz jest do konwetrowania utworów na HDD konsoli.Przykładowo masz płyte audio.Wybierasz w menu music np. mp3 i konsola zapisuje utwór na HDD w mp3.
 
Ostatnia edycja:

Makaak

New member
jaki kabel ??

mam n71 i po podłaczeniu PS3 po HDMI obraz wyglada jakby był właczony jakis filtr. Czy to moze byc wina kabla?? i czy kabel musi byc przeznaczony do PS3 czy powinno chodzic na kazdym??
 

Mistic

New member
Hmmm, może wina kabla ja do swojego PS3 używam kabla HDMI który firmowany jest przez telwizje N'ke wiecie kable z serii do N'ki :) co do jakości obrazu nie mam zastrzeżeń.
Pozdrawiam.
 
Do góry