Zawaliłem i jak to teraz odkręcić

halli

New member
Witam wszystkich, mam mały problem przy rejestracji ps3 podałem jako country POLAND i tereaz jak chcę wejść na PLAYSTATIONRSTORE to wyskakuje napis "At present playstationrstore is not available in the selected country" i co z tym zrobic, proszę o radę/. Pozdrawiam.
 

kojak_ct

Member
Proponuję założy nowe konta na UK, USA i np. Chiny (dla tego, że można wybrac język angielski). Na każdym koncie jest coś nowego. ;)
 

incognitos

New member
halli napisał:
Możesz mi napisać jak założyć inne konto krok po kroku, próbuję ale coś mi nie wychodzi. Z góry dzięki.
Zakładasz tak samo jak na Polskę tylko musisz wpisać prawdziwy kod pocztowy. Wpisz na google np. hotels in london zapisz adres i później podaj go przy rejestracji. Analogicznie robisz konto na USA tylko wyszukujesz adresu w Stanach.
 

halli

New member
Dzięki za podpowiedź z adresem, ale jeżeli mógłbyś napisać jak utworzyć drugie konto czy to stare zarejestrowane na Polskę trzeba zlikwidować (jeżeli tak to napisz jak to się robi), teraz jak chciałem założyć drugie konto wszedłem na friends a tam jest "signing in" a jak rejestrowałem pierwszy raz konto było "signing UP", bardzo proszę o pomoc jak zarejestrować się aby móc ściągać dema gier.
 

kojak_ct

Member
Po prostu musisz utworzyc nowe konto w konsoli. To jest zakładka pierwsza z lewej w menu. Jak już je utworzysz to dajesz na ostatnią zakładkę w menu i tam się rejestrujesz już na inny kraj. Konto zakładaj jako master. ;)

Pozdrawiam

PS. Nie kasuj Polskiego konta. Utwórz sobie jeszcze 3 konta w menu i rejestruj się tak jak napisałem wyżej. ;)
 

Mistic

New member
Musisz stwozyć nowego user'a i tyle cały proces rejstracji zacząć od początku a polskie konto niech sobie będzie kiedyś napewno będziemy mieli polski PSstore.
Pozdrawiam.
 

halli

New member
Dzięki wszystkim za rady zrobiłem tak jak pisaliście i jest git, mam jeszcze jedno pytanko do czego służy strona w ps3 Folding@home???
 

Mistic

New member
Do bardzo szczytnego celu, zapisując się tam, twoja konsola zostaje włączona do programu walki z rakiem i odkrywaniem nowych lekarstw, ale nie wiem jak to działa w praktyce, czy jeżeli konsolka jest wpięta do internetu to tworzy sieć z innymi PS3 co daje ogromne możliwości obliczeniowe... nie wiem ale ta funkcja służy do włanczania się do porogramu walki z różnymi chorobami.
A tu link który pokazuje jak welką mocą obliczeniową dysponuje CELL,
http://www.valhalla.pl/news3481-Cell-w-sluzbie-ludzkosci-8211-odslona-druga.html
A tu krótki tekst wyjęty z artykułu:
"Według oświadczenia wydanego przez współpracujące strony, program tworzący obrazy do tej pory działał na zwykłych procesorach co dawało mu możliwość „przerobienia” 98 zestawów obrazów w mniej więcej siedem godzin. Po przesiadce na procesory Cell czas ten zmalał do 8 minut i 36 sekund. Liczby te robią olbrzymie wrażenie!"
Pozdrawiam.

Pozdrwiam.
 
Ostatnia edycja:
Do góry