Jak Podłączyć Ps3 Do Internetu ??? Pomocy !!!

bif4

New member
Witam
Bardzo Proszę O Porade W Jaki Sposób Mam Podłączyć Ps3 Do Internetu. Nie Wim Jak Mam To Zrobić. Czy do tego jest potrzebny komputer, modem ???
BARDZO PROSZĘ O POMOC !!!
 
Ostatnia edycja:

gen0typ

New member
bif4 napisał:
Witam
Bardzo Proszę O Porade W Jaki Sposób Mam Podłączyć Ps3 Do Internetu. Nie Wim Jak Mam To Zrobić. Czy do tego jest potrzebny komputer, modem ???
BARDZO PROSZĘ O POMOC !!!

Po pierwsze napisz, jaki masz model. Jeśli 20GB, to wystarczy kabelek ethernetowy. Jeśli 60GB, to można także przez WiFi. Tak więc musisz jeszcze napisać, jaki masz dostęp do netu - neo, net24, kablówka? I jaki sprzęt na końcu kabla operatora - modem usb, adsl?
 

lukasz505

New member
To samo

Również mam problem z podłączeniem Playstation 3 (40GB) do sieci. Mam internet przez modem (kablówka) połączony przez USB. Korzystając np. z laptopa jest wszystko OK. W ustawieniach konsoli wydaję się być wszystko OK. Proszę o pomoc i z góry dziękuję.
 

harywi

New member
A z jakiej firmy masz internet, wiem że niektóre modemy jeśłi się je łączy przez USB to mają jakieś problemy.
Czy poprostu kabel USB leci z kompa do PS3
Moim zdaniem lepiej kupić Switcha i połączyć.
 

sasim

New member
No to ja tez zapytam ...
JAK? :)

Mam neo - 2 MB -modem podloczony przez usb- konsola 60 MB - chce sie podlaczyc na "chwile" sciagnac jakies demka itp .. no i jak podlaczyc konsole do monitora crt zeby nie targac tv ? (czy jest to mozliwe?)
 

robiik_pl

New member
sasim napisał:
No to ja tez zapytam ...
JAK? :)

Mam neo - 2 MB -modem podloczony przez usb- konsola 60 MB - chce sie podlaczyc na "chwile" sciagnac jakies demka itp .. no i jak podlaczyc konsole do monitora crt zeby nie targac tv ? (czy jest to mozliwe?)

Witaj,
obawiam sie, ze jesli masz modem NEO podlaczony do kompa przez USB to niewiele zdzialasz, bo NEO wymaga osobynch sterownikow, uzytkownika, hasla i innych przeszkod. Nie sadze zeby dalo sie to zainstalowac w PS3. Musisz miec modem kablowy czly taki, ktory jest polaczyny z kompem poprzez kabel Ethernet. Idealnym wyjsciem jest domowa siec WiFi(tak jak ja mam) i wtedy nie ma zadnego problemu. Moja 40Gb PS3 bez problemu podlacza sie takze do sieci zabezpieczonej wiec pod tym wzgledem jest naprawde super.
Co do zwyklego TV to mozesz miec problem, bo jesli sie nie myle, musisz znalezc przelotke miedzy HDMI a zlaczem Twojego monitora, co moze byc kopotem.

pozdrawiam
robiik_pl
 

maks861

New member
Ja też mam problem......!!

Mam ps3 80gb z ameryki i mialem podlaczone do internetu bezprzewodowo do neostrada livebox (podlaczal mi to znajomy ) przeprowadzilem sie i mam innego liveboxa i teraz niewiem co mam zrobic. pomocy . z gory thx
 

Bambolo82

Banned
robiik_pl napisał:
Witaj,
obawiam sie, ze jesli masz modem NEO podlaczony do kompa przez USB to niewiele zdzialasz, bo NEO wymaga osobynch sterownikow, uzytkownika, hasla i innych przeszkod. Nie sadze zeby dalo sie to zainstalowac w PS3. Musisz miec modem kablowy czly taki, ktory jest polaczyny z kompem poprzez kabel Ethernet.
Brednie. Nie znasz się. Do Neostrady nie potrzeba żadnych sterowników i oczywiście świetnie to działa z PS3.
maks861 napisał:
Mam ps3 80gb z ameryki i mialem podlaczone do internetu bezprzewodowo do neostrada livebox (podlaczal mi to znajomy ) przeprowadzilem sie i mam innego liveboxa i teraz niewiem co mam zrobic. pomocy . z gory thx
Masz 2 wyjścia:
1. przeczytać instrukcje livebox (10 minut) i samemu to zrobić (5 minut),
2. zawołać fachowca i mu zapłacić tyle ile sobie zażyczy
 
Ostatnia edycja:

Masta_J

Active member
Bez reklam
Data posta, na którego odpowiedziałeś: 10-01-2008, 11:13

Gratuluję odgrzania prawie rocznego kotleta :mrgreen: :mrgreen:

Pozdrawiam,
 

artur921

New member
Kupno PS3 zbliza sie coraz wiekszymi krokami takze zastanawiam sie nad tym jak podlaczyc internet pod Chlebak. Jestem w sieci osiedlowej, doczytalem juz ze musze kupic reuter z opcją Kopiowania MACów.
Ale jedno jest niejasne, mianowicie.

Sprawa wyglada tak: W komputerze jest karta sieciowa podłączona przez kabelek z internetem. Chcę mieć jednoczesnie internet w konsoli i komputerze. Zamierzam zrobić tak:
A. Wyjąć kabel od internetu z karty sieciowej z tylu komputera.
B. Podłaczyć go pod reuter.(juz jest internet w PS3 za posrednictem WIFI)
C. Od reutera wyjdzie kolejny kabel, aby podłaczyć go pod kartę sieciową.

Pytania:
1. Można tak zrobić, zadziała to?? Może proponujecie inne rozwiazanie.
2. W takim ustawieniu, aby moc korzystac z neta w PS3 komputer musi być właczony, czy starczy jak reuter bedzie włączony??
3. O co musze zadbać po podłączeniu interentu pod PS3, aby administrator nie zoorientował sie ze sa podpiente dwa urządzenia do interentu???

Dziekuje i pozdrawiam
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
1. Tak
2. Komputer nie musi być włączony, wystarczy router
3. Musiałbyś uśpić admina :D
4. Pisz łaskawie we właściwym wątku podanym w pierwszym poście na tej stronie

Pozdrawiam,
 
Ostatnia edycja:

mrtwister

New member
hej,

Rzeczywiście moim zdaniem wystarczy podłaczyć sygnał z netu do routera, a następnie do ps3 i wszystko powinno działać. Modem upc powinien mieć opcję podłączenia do komputera kablem sieciowym jak i przez usb. Podłączasz kablem sieciowym do routera, a następnie podłączasz do ps3 router (lub przez wifi w zależności od routera). Najlepiej pożycz od kogoś router i przetestuj. Ja tak kiedyś miałem i działało - obecnie mam sieć lokalną do routera a potem przez router wifi do ps3 i bangla jak burza.

pozdr
 

k0val

New member
witam

jak się podłącza ps3 przez Ethernet do netu to trzeba coś konfigurować czy od razu chwyta jak w pc?Dajmy na to taki internet z hotelu.
 
Do góry