Jaki HDMI do PS3?????

Mistic

New member
Witam, zastanawiam się jaki kabelek HDMI kupć do PS3, bo jak wiadomo w pudełku brak takiego kabelka i zastanawiam się czy kupić firmowy SONY do PS3 który ma aż 3m i kosztuje 99zł, czy kupić coś krótszego w tej samej cenie a lepszego, poza tym kabel sygnowany do PS3 nie ma pozłacanych końcówek. Prosze o porade i propozycje, długość kabla jaka mnie interesuje to ok 1m- 1,5m.
Czy ten był by ok?
http://www.allegro.pl/item181777402_kab_hdmi_hdmi_19pin_prolink_exclusive_1_8m_128.html
http://www.allegro.pl/item177768522_kabel_hdmi_playstation_3_najwyzsza_jakosc_.html
Pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:

p00h

Member
Mistic napisał:
Mi chodzi o normalny pułap ceneowy tak do 100zł za metrowy kabel.
Pozdrawiam.
Jakieś propozycje??
Pozdrawiam.

Jak koniecznie 100 to w MM/Saturn są kable Vivanco i/lub Thomsona. 99 zł za 2 metry, złocone końcówki, ślicznie się błyszczą w pudełku (bo jaki to może mieć wpływ na sygnał, nie mam pojęcia ;) Wygląda porządnie, nie wypada z gniazdka. Jak chcesz taniej, to tutaj mają niezłe ceny a że to HDMI to w zasadzie dowolny będzie działał dokładnie tak samo (serio serio).
 

Deimos

Banned
BShKF napisał:
Witam

Ja również poszukuję kabla HDMI do PS3. Moją uwagę przykuł ten oto kabelek:

http://www.allegro.pl/item187065498_kabel_hdmi_hdmi_3m_pozlacany_filtry_ekran_khgf3.html

Cena i opis są bardzo zachęcające :)

Czy warto się interesować tym kablem, czy szukać czegoś droższego? Czy jakość obrazu na droższym kablu będzie wogóle zauważalnie lepsza na TV LCD 32" z HD Ready ??

Pozdrawiam
Kabel no name i "aż" jeden miesiąc gwarancji, a sprzedający nawet poprawnie nie potrafi go opisać ,(zakłucenia) pisze z takim bykiem... no coment...:(
 

-AS-

New member
Moim zdaniem nie ma sensu kupować żadnych drogich kabelków. Zwykły tani lub, jak koniecznie chcesz wydać więcej, minimalnie droższy.
 

marcin0903

New member
-AS- napisał:
Moim zdaniem nie ma sensu kupować żadnych drogich kabelków. Zwykły tani lub, jak koniecznie chcesz wydać więcej, minimalnie droższy.
No mam dosyć podobne zdanie - nie kupuj jakiegoś chińskiego kabla za 30 zł, ale też nie ma sensu wydawać 200 zł na HDMI dlatego za 80 zł ok. można kupić super kabelek.
 

-AS-

New member
Dokładnie o to mi chodziło. Marcin0903 wyjaśnił to jeszcze dokładniej - nie kupuj żadnych podróbek kabli hdmi. Po prostu tani, oryginalny kabel hdmi. Ja mam zwykły kabelek hdmi, za który dałem 10 funtów i jestem zadowolony.
 

grg666

New member
polecam oryginalny kabel sony HDMI 1.3 dedykowany do Ps3 lub kabel firmy Monster rowniez dedykowany dla Ps3. Nie wiem czy dostepne w polsce ale sa na amazonie i w kazdym duzym sklepie za granica.:cool:
 

DrOzda

New member
johnny napisał:
Ważne żeby kabel obsługiwał HDMI 1.3
ROTFL :)
Każdy kabel HDMI - HDMI będzie obsługiwał 1.3 oraz 1.x (tu wstaw downolną cyfrę).
Chyba że zmieni się w przyszłości standard wtyczek/gniazdek - ale wtedy to nie będzie się nazywało HDMI tylko pewnie UltraDMI :)
 

sol25

New member
HDMI MediaMarkt

Ja ostatnio zakupilem kabelek w MM za 29,99 1,5m. Jak dla mnie w zupelnosci daje rade. Jedakze nie mam porownania odnosnie tych drozszych. Na poczatek w zupelnosci wystarcza.
 
Do góry