Gra we dwóch na ps3 a wysoki input lag

djablko

New member
Witam mam pewien problem z grami na ps3. A mianowicie chodzi o to że są jakby zamulone. Posiadam tv samsung ue32j5100 ma on niby niski input lag (26ms). Mam włączony tryb gry i powylaczane wszystkie bajery i upiększacze w tv, proporcje ekranu 1:1. Mimo wszystko gry są dość powolne. Szczególnie w grach typu piłka nożna fifa czy pes. Gdy gram sam jest jeszcze znosnie ale gdy zagram z kimś we dwóch to się nie da grac bo wszystko jest powolne i opóźnione. Czy wie ktoś może czemu się tak dzieje i jak temu zapobiedz? Co jeszcze można ustawić w tv i ps3? Konsola to ps3 slim 320gb z CFW 4.78 cobra 7.b od spy.
 
Ostatnia edycja:

Lukasz2525

New member
Nic nie mozna ustawic , trzeba wymienic telewizor , samsung jest co najwyzej do telewizji lub filmow , znam kilka osob , ktore korzystaja z nich do konsoli lub komputera i wszyscy narzekaja na opoznienie w przypadku modeli w normalnych pieniadzach . Tryb gry mozesz wylaczyc , wcale nie pomaga , niekiedy przeszkadza .
 

djablko

New member
Nic nie mozna ustawic , trzeba wymienic telewizor , samsung jest co najwyzej do telewizji lub filmow , znam kilka osob , ktore korzystaja z nich do konsoli lub komputera i wszyscy narzekaja na opoznienie w przypadku modeli w normalnych pieniadzach . Tryb gry mozesz wylaczyc , wcale nie pomaga , niekiedy przeszkadza .
Dzięki wielkie. Niestety po wielu testach i próbach doszedłem do tych samych wniosków eh szkoda ze tak późno. Dziwi mnie tylko to że jak gram sam z komputerem to jest w miarę znosnie. Dopiero jak gramy z bratem przeciwko sobie tj. Gdy włączymy drugiego pada to gra staje się strasznie slamazarna powolna opóźniona i zwyczajnie niegrywalna. Podpinałem też konsole pod dość stary lg 32lg3000 i tam tempo jak i reakcja na polecenie jest dużo lepsza. Chodzi głównie o gry o tematyce piłki nożnej które są dynamiczne i wymagają natychmiastowej reakcji na co jestem wyczulony. Pozostaje sprzedać ten i kupić typowy do gier. Jaki byś polecił do 42 cali? Cena nie gra aż tak roli oczywiście w granicach rozsądku l. Zależy mi przedewszystkim na płynności i jak najmniejszym input lagu. Może jakaś dobra plazma? Ponoć super kolory i zero input lagu? Czy to prawda?
 
Ostatnia edycja:
Do góry