Mała Ankieta :)

Status
Zamknięty.

Mistic

New member
Czy ktoś z Was posiada już PS3, na jakim TV gra oraz jakie są wrażenia z grania na tej maszynce.
Pozdrawiam.

Co jest??? Nikt z was tej konsolki nie posiada??? :D
Pozdrawiam.
 

Kuba_ps2

New member
Bez reklam
Nie sugeruje tylko mowie jaka jest mentalność Polaków... A zgodzisz sie ze mna ze 90% ma windowsa ze sciemy nie mowiac o reszcie....
 

deenbe

New member
Kuba_ps2 napisał:
Nie sugeruje tylko mowie jaka jest mentalność Polaków... A zgodzisz sie ze mna ze 90% ma windowsa ze sciemy nie mowiac o reszcie....

ja tam nie wiem , ja mam oryginalne wersje windowsow.
 

Kuba_ps2

New member
Bez reklam
Bo to bylo pieprzenie ze PS3 drogie i wszystko drogie bo byly to import zzagranicy... Ja i tak czekam rok az to stanieje i br bedzie bardziej popularny i przede wszystkim tanszy...

A moze wyjdzie jakis bundle pack... mgs4 +PS3? Smakowity kąsek i to wszystko w mega promocji 1499zl? Marzenie :)
 

Mistic

New member
Napewno na start SONY POLAND da jakiś mały prezencik do konsoli, może 2 miesięczne darmowe korzystanie z usług on-line sony, lub może być sprzedawany zestaw w którym będziemy mieli do wyboru konsolke z takimi grami jak Resistance: Fall of the man lub Motostorm, swoją dorgą myślałem że gry na starcie będą kosztować po 300- 350zł a tu prosze nowości na PS3 są w cenach gier z PS2 brawo:krol: :D , a co do awaryjności to kolega kupił PS3 na allegro wersje z US i ma ją od 2 dni graliśmy non stop przez parenaście godzin i nic naprawde dopracowany sprzet, ale i tak polecam zaczekać do premiery w PL bo dostaniemy mały prezencik i gwarancje no i gry z PS2 bedą działać na PS3, w nastepnym poście opisze wrażenia z gry na PS3.
Pozdrawiam.
 

marcin0903

New member
Nie będzie, żadnych promocji przez Sony typu Bundle (Konsola+gra), ani nie będą dawali możliwości korzystania darmowego przez 2 miechy systemu PS3 Store, granie tam online jest za darmo, jedynie za co płacisz to są dodatki do gier, czy gry Arcadowe, i gry z PSX. (waluta- $$$).
Konsole awaryjne nie są?- No nie przesadzaj, wszędzie na standach (w USA, i Japonii) się konsole, wieszały przegrzewały, ew. psóly. Sony to tak tłumaczy: Dlatego się zawieszaj, żeby gracz nie grał zbyt długo...
Kompatybilność gier z PS2?- taaak, ale 3/4 gier nie działa... hym... dziwne
 

Mistic

New member
bundle są sprzedawane np. tu http://www.game.co.uk/lowdown.aspx?lid=7068&cm_sp=PS3-_-merchandising-_-wfpreorderltd
Może zaraz się czepisz że to jest zagraniczna stronka ale przecież Polski marketing nie jest już tak zacofany jak dawniej i żeby dotrzeć do klienta napewno takie promocje będą robione, moze to nie są bundle prosto od SONY Entertainment ale robione przez sklep, ale jednak są bundle więc może w ULTIMIE będą podobne promocje i Będą sprzedawane zestawy z grami.
Pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:

Kuba_ps2

New member
Bez reklam
Byly bundle na ps2 beda i na ps3... i wypuszczane przez Sony ;) Aha i sprawa taka, na stanadach nie bylo finalnych wersji konsol jakie trafialy do sklepów...
 

elrubio

New member
Ciekawe kiedy wyjda gry warte kupna PS3, bo jak na razie X360 nieźle się sprzedaje w polsce, ma naprawdę niezła reklamę w sieci róznych sklepów, w których można zobaczyć możliwości Xa na własne oczy :) Cena niższa a zabawa równie dobra. Poczekam zobaczę co wybiore, PS3 odtwarza filmy BlueRay to jego niebywały atut. Do Xa trzeba coś dokupić by można było oglądać flmy HD-DVD ;/
 

Mistic

New member
Widze że cenzura zadziałała :) a co do bundli będą na 100%, a co do tego czy na chwile obecną warto kupić PS3 to odpowiem że tak, bo mówi sie że nie ma dobrych gier na obecny czas, a przypomnijcie sobie co było na starcie X360, jeczcze gorzej nie było żadnych tytułów które można było by polecić, a na PS3 mamy Ressistance: Fall of the man, Motostorm i pare innych, więc takim tokiem myślenia to na chwile startu X360 bardziej opłacało się kupić PS2 bo miało bardzo bogatą biblioteke gier i wiele hitów.
Pozdrawiam.

Jak wcześniej pisałęm opisze wrażenia z zabawy na PS3, niestety nie u mnie a u kolegie, farciaż z niego że ma tą maszynke :), a wiec tak sama konsola jest z USA, kupiona na allegro razem z grą Resistance: Fall of the man, a więc tak na początek wygląd bardzo eleganckie wykonanie, taki sprzęcik z kalsą, tylko ten świecący plastki może denerwować bo strasznie widać na nim odciski palców, po chwili konsola wygląda jak urządzenie do pobierania odcisków :) bardzo fajnie jest rónież rozwiązana sprawa z wkładaniem płytek do czytnika nie mamy "tacki" tylko poprostu bardzo fajnie wkładmy płytki wprost do czytnika. Jedyne co może denerwować to brak wibracji w padzie, bardzo tego brakuje bo SONY przez wiele lat nas do tego przyzwyczaiło. Po włączeniu konsolki rozlega się...... Wielka cisza!!! PS3 jest cichsze niż moje stare PS2, konsolka jest cały czas "chłodna" nawet po paru godzinach gry nagrzewa się nie zancznie, a co do samej gry to konsolka była wpięta po LCD, smasung R71B przez HDMI, gry działąły w trybie 720p, grafika rewelacja, zero smużenia, czasami nie mogłem odróżnić czy oglądam film czy gram w gre, naprawde rewelacja, sama gierka super, sprzęt o niesamowitych możliwościach, gra działałą cały czas płynnie mimo tego że na ekranie wiele się dzieje, dynamiczna rozgrywka, szybkie sceny, a tu nawet najmniejszego zwolnienia nie było!!!! Naprawde szacunek, przy takiej grafice i jakości tekstur gra nic nawet na chwilke nie zwalnia. Aż boje sie pomyśleć co będzie za 2 lata jak programiści okiełznają architekture PS3, powiem tak jest na co czekać, już niedługo, ja to kupuje.
Pozdrawiam.
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Składał ktoś przedpremierowe zamówienia? Jakie sklepy w PL oferowały taką opcję?
 
Status
Zamknięty.
Do góry