Cyfra + Dekoder???

massmedia

New member
Cyfra + Dekoder za 1zł???

Witam w związku nową promcoją cyfry+ "O 6 maja 2006 tylko przez 10 dni platforma Cyfra+ wprowadza super cenę dekoderów - tylko 1 zł.Pamiętać należy, że promocja Cyfry+ ma trwać tylko przez 10 dni, kiedy dekodery Mediasat i Philips DSX abonenci będą mogli kupić za 1 zł. Poza tym Cyfra+ obniżyła również cenę dekodera Philips DSR, aż o 100 zł. Od 6 grudnia Philips DSR ma kosztować tylko 189 zł, a w komplecie z anteną satelitarną od 190 zł.

Czy ktoś wie który z tych dekoderów przechodzi na własnośc po wygasnieciu umowy i którego polecacie??!!!
 

Lech

New member
Bez reklam
massmedia napisał:
Witam w związku nową promcoją cyfry+ "O 6 maja 2006 tylko przez 10 dni platforma Cyfra+ wprowadza super cenę dekoderów - tylko 1 zł.Pamiętać należy, że promocja Cyfry+ ma trwać tylko przez 10 dni, kiedy dekodery Mediasat i Philips DSX abonenci będą mogli kupić za 1 zł. Poza tym Cyfra+ obniżyła również cenę dekodera Philips DSR, aż o 100 zł. Od 6 grudnia Philips DSR ma kosztować tylko 189 zł, a w komplecie z anteną satelitarną od 190 zł.

Czy ktoś wie który z tych dekoderów przechodzi na własnośc po wygasnieciu umowy i którego polecacie??!!!

Ta oferta to jest właśnie nabycie dekodera na własność:lol:
 

geroj0

New member
Philips DSB 3010 czy Thomson-co lepsze pod cyfre+

Witam.W poniedzialek biore cyfre+na rok aby jakos przetrwac wojne 3 platform a potem na spokojnie pomyslec o kupnie tv hd i zdecydowaniu sie na konkretna platforme.Mam w domu tuner philipsa dsb 3010 a w punkcie zaoferowano mi tuner thomsona.Biore w dzierzawe.Na ktory sie zdecydowac-10 zl w ciagu roku to 120 zl.Gosc twierdzi za moj philips jest slabszy i bedzie dlugo wczytywal funkcje ale ja chcialbym uslyszec wasze opinie.Dzieki i pozdrawiam
 
Do góry