(N-ka)Zanika obraz po componencie w 576i

sitek

New member
Tak jak w temacie(na kilka a nawet na kilkanaście sekund, dźwięk jest), przy 1080i to nie występuje, jakis czas temu wrzuciłem podobny temat, ale nikt nie pomógł, to może ktoś teraz odpowie co robic?
 

Robert71

New member
sitek napisał:
Tak jak w temacie(na kilka a nawet na kilkanaście sekund, dźwięk jest), przy 1080i to nie występuje, jakis czas temu wrzuciłem podobny temat, ale nikt nie pomógł, to może ktoś teraz odpowie co robic?

A jak często to się dzieje ?
To zobaczę czy u mnie tez to jest. Raz na minutę, pięc, godzinę, dobę ?

Trochę nie rozumiem problemu. Raczej jak ktoś ma Component to nie ustawia takiej rozdziałki tylko przynajmniej 720. Może dlatego nikt inny nie miał takiego problemu Ci nie odpowiedział

Robert
 

sitek

New member
Robert71 napisał:
A jak często to się dzieje ?
To zobaczę czy u mnie tez to jest. Raz na minutę, pięc, godzinę, dobę ?

Trochę nie rozumiem problemu. Raczej jak ktoś ma Component to nie ustawia takiej rozdziałki tylko przynajmniej 720. Może dlatego nikt inny nie miał takiego problemu Ci nie odpowiedział

Robert
Srednio raz na godzine, tak mniej wiecej, bo nieraz sie zdarza, ze w ciagu godziny zdarzy sie to 3 razy a pozniej dlugo nic. A co do rozdziałki to ustawiam tak dlatego, zeby nie bylo przeskalowania, bo to slabo wyglada, bynajmniej dla mnie - zadna rewelacja, ale chodzi jeszcze o sam fakt.
 

Robert71

New member
sitek napisał:
Srednio raz na godzine, tak mniej wiecej, bo nieraz sie zdarza, ze w ciagu godziny zdarzy sie to 3 razy a pozniej dlugo nic. A co do rozdziałki to ustawiam tak dlatego, zeby nie bylo przeskalowania, bo to slabo wyglada, bynajmniej dla mnie - zadna rewelacja, ale chodzi jeszcze o sam fakt.

No to przestawiłem na 576I. Dziś do północy mam telepadło włączone
Jutro Ci powiem czy coś się wydarzyło.

Ktoś jeszcze inny chętny sprawdzić ? To niech się odezwie :)


Robert
 

sitek

New member
Robert71 napisał:
No to przestawiłem na 576I. Dziś do północy mam telepadło włączone
Jutro Ci powiem czy coś się wydarzyło.

Ktoś jeszcze inny chętny sprawdzić ? To niech się odezwie :)


Robert

OKi wielkie dzieki, nareszcie jakas pomoc, moze to wina mojego boxa, wiec czekam na wynik testu. pozdrawiam
 

Franek

New member
Ja mam podobny problem. Po komponencie obraz zanika co 2-3 sek na ok 1 sek i tak w kółko bez względu na rozdzielczość. Co z dźwiękiem nie wiem, bo nie podłączyłem, komponentu używam do DVD a n-boxa chciałem podłączyć HDMI, ale na razie się nie da, "pracują nad rozwiązaniem problemu".
O problemach z komponetem informowałem panienke na infolini, była bardzo zdziwiona.
 

Robert71

New member
sitek napisał:
OKi wielkie dzieki, nareszcie jakas pomoc, moze to wina mojego boxa, wiec czekam na wynik testu. pozdrawiam


Nie stwierdziłem wczoraj nic takiego co opisujesz u siebie,
ale zostawię jeszcze dziś i jakby się coś zmieniło dam ci znać.

Wygląda że masz problem z n-boxem, może coś sprzętowo, a może się poprawi po nastepnym update. Ja bym to zgłosił na dezInfolinię z prośbą o rozwiązanie problemu(może wymiana boxa).

Robert
 

Robert71

New member
Robert71 napisał:
Nie stwierdziłem wczoraj nic takiego co opisujesz u siebie,
ale zostawię jeszcze dziś i jakby się coś zmieniło dam ci znać.

Wygląda że masz problem z n-boxem, może coś sprzętowo, a może się poprawi po nastepnym update. Ja bym to zgłosił na dezInfolinię z prośbą o rozwiązanie problemu(może wymiana boxa).

Robert

Dla wszystkich mających podobne problemy.
Testowałem dla kolegi wczoraj i dziś i ... ZERO PROBLEMÓW.

Dopisałbym do poprzedniego posta, ale nie mam dostępnego przycisku 'edytuj' :)


Robert
 

Tomek Koko

New member
Bez reklam
A poruszajcie kablami. Ja malem kiedys podobny problem z dvd . Znikał mi co jakis czas obraz na sekunde czasmi trochę dłuzej . Myślałem, ze to dvd sie sypie ale wpadlem na pomysł i poruszałem kablami i okazało sie ze cos nie tak z przewodem video . Wymieniłem i było ok.
 

Franek

New member
Ja spróbowałem wczoraj jeszcze raz po componencie podłączyć LG i ze zdziwieniem stwierdziłem, że działa bez problemów. Oczywiście dźwięk połaczyłem oddzielnymi cinczami.
 
Do góry