kanały polsatu na n

LordKszyh

New member
Nie pisz że coś wiadomo jak nic nie wiadomo, a jeżeli coś Ci wiadomo to podaj wiarygodne źródła tych informacji... Ta sytuacja jest na razie nienormalna. Wcześniej czy później musi dojść do takiej sytuacji że: albo kanały TVN znikną z Cyfrowego Polsatu, albo na n-ce pojawią się kanały polsatu. Musimy włączyć cierpliwość i czekać...
 

Robert71

New member
LordKszyh napisał:
Nie pisz że coś wiadomo jak nic nie wiadomo, a jeżeli coś Ci wiadomo to podaj wiarygodne źródła tych informacji... Ta sytuacja jest na razie nienormalna. Wcześniej czy później musi dojść do takiej sytuacji że: albo kanały TVN znikną z Cyfrowego Polsatu, albo na n-ce pojawią się kanały polsatu. Musimy włączyć cierpliwość i czekać...

Dlaczego mam nie pisać ?
Zadzwoń na dezINFOLINIĘ to się dowiesz tego samego - nie będzie.
Kanały TVN nie muszą zniknąć z Polsatu bo to nie ma nic wspólnego z 'N' że tam są. Nikomu z TVN raczej nie jest na rękę żeby zniknęły z PC - mają więcej kasy z reklam.
Temat już był tu wałkowany :)

Robert
 

Czarny38

New member
Cytuję słowa Sojki "kanały TVN nie znikną z cyfrowego polsatu ponieważ zależy nam żeby docierać do jak największej liczby telewidzów" widocznie polsatowi nie zależy na abonentach innych platform skoro do dziś nie ma polsatu na cyfrze. Jeżeli chodzi o mnie to nie tęsknie za polsatem i nie przeszkadza mi że TVN są na PC.
 

Robert71

New member
LordKszyh napisał:
Jeżeli całą wiedzę opierasz na infolinii N to gratuluję i życzę powodzenia...

Spokojnie :) Jak czytałeś moje posty to znasz mój stosunek do dezInfolinii, ale prosta dedukcja:
jeśli infolinia mówi, że nie lub nie wie, to na 99% nie będzie. I tu mozna im wierzyć. Jeśli by miał być to by się tym już chwalili.

Robert
 
Ostatnia edycja:

LordKszyh

New member
Jezeli n-ka nie będzie rozwijać swojej oferty o kanały popularne ( takie jak Polsat ), to po 15-tu miesiącach mogą się pakować. Takie badziewie jak Wojna i Pokój to mogą sobie wciskać w Korei Północnej, a nie w kraju, który przez dziesięciolecia był kontrolowany przez "przyjaciół" ze wschodu.
 
Ostatnia edycja:

Robert71

New member
LordKszyh napisał:
Jezeli n-ka nie będzie rozwijać swojej oferty o kanały popularne ( takie jak Polsat ), to po 15-tu miesiącach mogą się pakować. Takie badziewie ja Wojna i Pokój to mogą sobie wciskać w Korei Północnej, a nie w kraju, który przez dziesięciolecia był kontrolowany przez "przyjaciół" ze wschodu.

Wiesz co ?
Ten kanał nie jest najgorszy, najgorsze jest to że jest ciągle to samo :-(
Już kilka filmów oglądnąłem na "Wojnie i pokoju" i powiem że są niezłe, ale ... nie mam zamiaru oglądać drugi raz tego samego filmu w tym samym miesiącu. Muszą urozmaicić ofertę filmową samego kanału.
Nie tyczy się to niestety tylko tego kanału.

Robert
 

Dztka

New member
KOmedia drodzy koledzy, komentowac kanal Wojna i pokoj i zarzucac ze ciagle jest to samo. A HBO? codziennie co innego nie?

Litości troche. Kilkaset kanałow a ludzie ciagle narzekaja ze nie maja czego ogladac....
 

bogdan_kr

Member
Bez reklam
Remedium na to jest proste - jeśli ktoś ma zwykły dekoder polecam wymienić na n-box recorder. Dysk mojego (przynajmniej ta część, która jest dostępna dla nagrań użytkownika) jest ciągle pełny i jeśli w programie bieżącym nie ma nic interesującego, to korzystam z nagrań.

Pozdrowienia!
 

arsenal

Moderator
VIP
To raczej podpowiedź rozsądku. Bo niby dlaczego ITI nadal ma się godzić na przewagę Cyfrowego Polsatu w tym względzie. Mało kto wierzy, że Polsat znów podpisze umowę z ITI dobrą tylko dla siebie. To czysty biznes.
Tylko jeśli kanały Polsatu będą w N to kto ten Cyfrowy Polsat będzie brał? To jest problem Solorza i Libickiego.
 

gwidongwidon

New member
Bez reklam
dokladnie tak jak pisze arsenal ! jednak powinni sie wymienic podstawowymi kanalami , a klijentow powinni zdobywac odpowiednimi promocjami i jakoscia !!!!!:p
 

Bartos81

Member
Bez reklam
i z jakością będzie tak jak z TVS, gdy był w dziale FTA to był w wersji HD a jak wrzucili na dzial info i rozrywka to jest w jakości SD :confused:
 

zoltan

New member
Udalo mi sie kiedys trafic przypadkiem na ten TVS, gdy byl jeszcze powyzej 150 kanalu w dekoderze i z HD to on mial w sobie tylko dopisek w logo stacji TVS HD. Tylko to i nic wiecej.
 

Bartos81

Member
Bez reklam
TVS prowadzi rozmowy z UPC Polska w sprawie udostępnienia abonentom na Śląsku wersji kanału w wysokiej rozdzielczości HDTV. TVS od początku emisji produkuje programy w jakości HD i dlatego śląski nadawca chciałby pojawić się w UPC Polska w lepszej wersji.
satkurier


Więc tvs był i jest w hd ale konwertowany do SD, panmiętam jeszcze jakośc na nim kanalów w hd i były niezłe.


Zresztą w TVS nic ciekawego nie ma, a polsat jakby był to przydałby się w lepszej jakości.
 
Do góry