do kiedy tvn-n na cp?

marcinza

New member
witam

zastanawiam się na kupnem którejś z platform cyfrowych . w grę wchodzą n i cp . i tu mam problem , jakosciowo niedługo będzie podobnie a oferta programowa cp chyba narazie trochę lepsza.
zastanawiam sie do kiedy programy tvn-u bedą na tej platformie. czy ktoś na taką informację???
ewentualnie czy polsatowskie będą na n???

pozdrawiam
 

MBgryf

New member
marcinza napisał:
witam

zastanawiam się na kupnem którejś z platform cyfrowych . w grę wchodzą n i cp . i tu mam problem , jakosciowo niedługo będzie podobnie a oferta programowa cp chyba narazie trochę lepsza.
zastanawiam sie do kiedy programy tvn-u bedą na tej platformie. czy ktoś na taką informację???
ewentualnie czy polsatowskie będą na n???

pozdrawiam


Też się nad tym zastanawiałem ale o żadnych konkretach chyba jeszcze nic nie wiadomo. Najlepiej dla abonentów i dla konkurencji byłoby gdyby na "n-ce" pojawił się polsat. Z sytuacji gdy na "n-ce nie będzie polsatu a na CP nie będzie TVN, skorzysta Cyfa+. A gdyby "n-ka" i CP się dogadały to oznaczałoby śmierć cyfry+. Bardzo ciekaw jestem jak to wszystko się poukłada
 
J

Judash

Guest
A czemu to nastapilaby smierc Cyfry?Ja np i pewnie wielu innych lludzi nie oglada Polsatu.........mam uczulenie na Polsat dlatego wybralem C+!
 

MasterTomster

New member
Ja nie ogladam Polsatu 6 lat i mam sie świetnie. Pamietam jak polsatowcy przeżywali "Dwa Światy" a reszta Big Brothera. :p
Powiem, że nic mnie ciągnie do aktualnej (cyfrowej SD ) platformy polsatu. Nic tam nie ma ciekawego i dlatego jest tańsza. Są ludzie co chcą mieć co oglądać i ludzie co chcą mieć platforme w domu.
Cyfra zawsze bedzie mieć swoich zwolenników, ale w kwestii hdtv dali powaznie ciała. Pewno wielu z nich odeszło od cyfry bezpowrotnie. To nie mój problem. W lato sam będe miał dylemat którą telewizje wysokiej rozdzielczosci wybrać. Dlaczego w lato? Bo nie mieszkam w Polsce , wtedy wygasa mój roczny cyrograf na cyfre i wtedy bedę w ojczyznie. Mam tylko nadziejeże wtedy sytuacja sie wyklaruje i wy drodzy uzytkownicy tego forum , znajdziecie wszystkie plusy i minusu naszych platwormówek.
 
Do góry