nowe oprogramowanie do nBoxa

winikspe

New member
nowe oprogramowanie, nowe problemy...

witam,
w nrekorderze mialem oprogramowanie do wczoraj z polowy listopada,
w nocy doslali mi nowe oprogramowanie ver. 2.0 i automatem wywalilo mi nagrane na dysku wszystkie trzy audycje... :confused:
czyli problem braku miejsca na dysku mamy z glowy... wystarczy ze raz lub dwa na miech zaktualizowac soft i na dysku 250 gigowym beda takie przeciagi az milo ;)
w nowym oprogramowaniu nie mam trybu serwisowego... żółty 7,2,8, :shock:
czyzby wywalono z obslugi :(
czy u was tego trubu tez nie ma?
 

arsenal

Moderator
VIP
Według informacji ITI takie wykasowanie nagranych audycji miało miejsce tylko raz podczas tej aktualizacji. potem nic nie ma już znikać z dysku. Mam nadzieję, że tak będzie.
 

yanky

New member
arsenal napisał:
Według informacji ITI takie wykasowanie nagranych audycji miało miejsce tylko raz podczas tej aktualizacji. potem nic nie ma już znikać z dysku. Mam nadzieję, że tak będzie.

Myślę, że ITI wykasuje dyski kiedy uzna to za stosowne. Chyba w umowie nic nie ma o "nietykalności" naszych dysków. Oczywiście nie bedą robić tego dla jaj, ale kto to wie. Zawsze można powód wymyśleć.:cry:
 

dem

New member
yanky napisał:
Myślę, że ITI wykasuje dyski kiedy uzna to za stosowne. Chyba w umowie nic nie ma o "nietykalności" naszych dysków. Oczywiście nie bedą robić tego dla jaj, ale kto to wie. Zawsze można powód wymyśleć.:cry:
Wykasowanie zawartosci dysku bylo zwiazane z uruchomieniem VOD.

Nowe oprogramowanie testuje sie (zanim zostanie wyslane do uzytkownikow) rowniez pod katem zachowywania ustawien i nagran klientow tak wiec nie powinno sie nic stac nagraniom od tego momentu.
 
Do góry