Diseq

dem

New member
Aigel napisał:
Jak go uruchomić na pilocie od n-boxa.
Wiem że na Astrze są kanały HD

Nowe oprogramowanie (ktore mam nadzieje pojawi sie wkrotce - do n-box recordera dostepne od wczoraj) wprowadzi nowa zakladke. Teraz by skonfigurowac diseq trzeba wejsc do ukrytego menu instalacyjnego "[SIZE=-1]menu potem żółty, wpisać kod 728" , prosze przed dokonaniem modyfikacji zapisac albo jeszcze lepiej sfotografowac stan wszystkich pol w tym menu - [/SIZE]w razie niepowodzenia czy pomylki bedziemy mogli wrocic do stanu poprzedniego i zaoszczedzic sobie masy nerwow.
 

Aigel

New member
Zrobiłem to, sa tam dwie pozycje :
ustawienie anteny
ustawienie terminala

w antenie zmieniłem z 'BEZ DISEQ" NA DISEQ.

I nie wiem co dalej robi .
Wylaczyc n-boxa.( z sieci czyz przycisku)
 

winikspe

New member
jednak dziala :) ta astra :)

witam,
to moj pierwszy post na forumie więc proszę nie krzyczeć...
podlaczylem do antena 1 sam konwerter bez diseqa,
do antena 2 dwa konwertery jeden na astrę drugi na hotbirda przez diseqa i muszę przyznać jestem mile rozczarowany...
dziala...
to tytulem informacji na dobry poczatek...
co do odpowiedzi na poprzednie pytanie to na dole pisze czy zatwierdzic to jest taki reset ustawień i powinno być ok warunek kinieczy dwa konwertery jeden na astrę drugi na hotbirda spięte diseqiem...
jest już w liście troche kanałów z astry w tym parę w hd powyżej 500 kanału.
pozdrawiam,
 

sypa

New member
Astra

Potwierdzam że Astra od wczoraj działa :p od kanałów 500 na zwykłym n-boxie, a nie tylko rekorderze. TRWAM to kanał 504. Wszystko ładnie śmiga. Trochę mało tych kanałów ale podejrzewam będzie przybywać. Ale uwaga - u szwagra nie działało ze starym przełącznikiem diseq. Zamienił na nowszy i jest Oki. :D
 
Do góry