MultiRoom

Makszyman

Member
Czy ta cała usługa MultiRoom polega tylko na tym ich, jak oni to nazwali, "specjalnym zestawie" do odbioru N lub innych platform w kilku pokojach, że dają konwertery twin lub quad? Czyli będe musiał wykupić normalnie drugi abonament żeby mieć w drugim pokoju N ?
 

Makszyman

Member
Tak powiedzieli na hotline n-ki, i to nie tylko mi... Ale coś ta konsultantka była niezdecydowana tego co mówi. Może trafiłem na jakiegoś "kota", ale raczej niemożliwym jest aby inni co tam dzwonili trafili również na tą samą paniusie. Wysłałem maila do n w celu upewnienia się, bo nie wiem czy brać pakiet mini Cyfrowego Polsatu do drugiego pokoju czy czekać na ten multiroom... a troche mi zależy na czasie bo już od wczoraj nie odbiera mi już Cyfra+ (rozwiązałem z nimi umowe miesiąc temu), ale tym samym nie chce żałować decyzji, bo umowa na 27 m-cy to nie w kij pierdział...
 

Mabri

New member
Na szczęście w tym przypadku na BOKu lubią podawać informacje, że tak delikatnie powiem - nieścisłe :D
Bardzo uważnie śledzę problem usługi multiroom na kilku forach i na dzień dzisiejszy jeszcze nic konkretnego nie wiadomo.
trzeba niestety poczekać
 

Misiek

New member
Ja też czekam na wieści o multiroom i też się wkurzam - mam zwykłego nbox'a i nie wiem co zrobić, chciałbym mieć multiroom ale nie wiem jakie będą opłaty, wziąłbym nbox recordera ale na dzień dzisiejszy to mogę wziąć z drugim abonamentem co nie jest opłacalne ...

gdyby dziś było wiadomo co z opłatami to mógłbym sobie wziąć recordera ...
a tak - znowu czekanie ...
 

Robert71

New member
Makszyman napisał:
Czy ta cała usługa MultiRoom polega tylko na tym ich, jak oni to nazwali, "specjalnym zestawie" do odbioru N lub innych platform w kilku pokojach, że dają konwertery twin lub quad? Czyli będe musiał wykupić normalnie drugi abonament żeby mieć w drugim pokoju N ?

Jeśli 'N' chce naprawdę konkurować z kablówkami to nie może być dodatkowych opłat innych niż powiedzmy symboliczne 5 PLN miesięcznie + extra opłata aktywacyjna, bo nikt w to nie wejdzie.

Sednem problemu jest dostępność decoderów 'N'. Do czasu jak schodzą "od ręki" nie będą się śpieszyć z multiroomem, bo wiąże się to z tym że muszą jednemi klientowi wydzierżawić dodatkowy i na razie nie wyrobią z produkcją, zwłaszcza że teraz brakuje żeby je sprzedać pojedynczo.
Rynek musi sie najpierw nasycić.


Robert
 
Ostatnia edycja:

Tomek Koko

New member
Bez reklam
dlatego ja sie chyba zdecyduje na N + pakiet mini cyfrowego polsatu za 10 zł.Przynajmniej bede miał polsat, który nie wiadomo kiedy i czy bedzie w n.
 

Makszyman

Member
Miałem dosyć czekania i zamówiłem już Cyfrowy Polsat z pakietem Mini i nowym dekoderem Echostar 717. Umowa na 27 miesięcy, ale chyba nie pożałuje...
 

Mabri

New member
Makszyman napisał:
Miałem dosyć czekania i zamówiłem już Cyfrowy Polsat z pakietem Mini i nowym dekoderem Echostar 717. Umowa na 27 miesięcy, ale chyba nie pożałuje...
To Polsat ma w ofercie multiroom?
Kurcze, czsokres umów jak kredyty długoterminowe.
 

Tomek Koko

New member
Bez reklam
Mabri napisał:
To Polsat ma w ofercie multiroom?
Kurcze, czsokres umów jak kredyty długoterminowe.
Makszyman miał chyba na mysli ze ma N w jednym pokoju i zamist czekac na multiroom zamówił do drugiego pokoju pakiet mini polsatu
 

Makszyman

Member
Tomek Koko napisał:
Makszyman miał chyba na mysli ze ma N w jednym pokoju i zamist czekac na multiroom zamówił do drugiego pokoju pakiet mini polsatu
Tak, właśnie to miałem na myśli :D
Dekoder 99 zł, na własność, opłata kurierska chyba 23 zł, bo w mieście "nie mają dekoderów do tego pakietu" - 616 już ponoć nie sprzedają, więc albo 717-stki jeszcze do nich nie dotarły, albo schodzą jak ciepłe bułeczki. Dlatego zamówiłem na infolinii. Ma przyjść w ciągu 7 dni - licze na to, że już jutro będzie - zależy z usług jakiego kuriera korzystają - w DHL dowożą najczęściej na drugi dzień.

Dam znać jak już będe w posiadaniu 717-stki; jakie są wady, jakie zalety. Z chęcią odpowiem na wszystkie pytania.
 
Ostatnia edycja:
Do góry