A Co Ja Mam Powiedzieć !!!

bif4

New member
BYŁ U MNIE WCZORAJ INSTALATOR, KTÓREGO POPROSIŁEM ABY PRZED PODPISANIEM UMOWY Z Tv "N" SPRAWDZIŁ CZY NIE BĘDZIE PROBLEMÓW U MNIE W DOMU Z INSTALACJĄ ANTENY (BLOK W KIEPSKIM MIEJSCU).
I .... "U PANA NIE BĘDZIE DZIAŁAĆ !!!" - TAKĄ DOSTAŁEM ODPOWIEDZ !!!:cry:
 

bif4

New member
:-(

Mam okna tylko z jednej strony bloku (5 piętro)- na wschód, ale od strony południowej jesteśmy zasłonięci przez inny. Instalacja na dachu odpada (zarząd się nie zgadza-utrata grarancji na dach). :cry:
 

sitek

New member
bif4 napisał:
Mam okna tylko z jednej strony bloku (5 piętro)- na wschód, ale od strony południowej jesteśmy zasłonięci przez inny. Instalacja na dachu odpada (zarząd się nie zgadza-utrata grarancji na dach). :cry:

Pogadaj z jakimś miłym sąsiadem, który ma okna z drugiej strony i załóż u niego , powodzenia!!
 

Robert71

New member
sitek napisał:
Pogadaj z jakimś miłym sąsiadem, który ma okna z drugiej strony i załóż u niego , powodzenia!!

Dokładnie,

idz po flaszke lub piwo i zaprzyjaźnij się z kimś z górnego piętra. Powiedz że montujesz na swój koszt, a on może się podczepić do Twojej anteny i kowertera. Ma z tego tylko korzyść.
Quad kosztuje około 75 zł :).


Robert
 

dem

New member
bif4 napisał:
Mam okna tylko z jednej strony bloku (5 piętro)- na wschód, ale od strony południowej jesteśmy zasłonięci przez inny. Instalacja na dachu odpada (zarząd się nie zgadza-utrata grarancji na dach). :cry:

Napewno da sie przymocowac antene bez uszkadzania poszycia dachu. Jesli nie ma zadnej innej mozliwosci to zaproponowany juz uklad z sasiadem ktory taka mozliwosc ma.
 
Do góry