nSport a finały siatki

Gucio50

New member
Bez reklam
ar2 napisał:
dziwne pytanie, przecież prawa ma polsat, to jak n ma coś pokazywać ??

Nie wiem czy dziwne pytanie. Dla mnie zwyczajne. Ani długie ani za krótkie. Ot takie sobie pytanie.
Najwyzej, zgodzę sie na to, że jest głupie:(

Jakby niespodziewanie polacy grali o mistrzostwo świata w klipę, a prawa miała Cyfra+ to tez nSport powinien to pokazać.

Oczywiscie trzeba zapłacić, ale to jest marketing, kiedyś nazywany reklamą!
 

stereoman

New member
To jest takie chciejstwo
Na onecie widziałem w komentarzach wieszanie psów na Korzeniowskim za brak transmisji w TVP
Jestem ciekaw ,ile by kosztował abonament n z prawami do wszystkich transmisji/przecież zwolennicy klipy też mają swoje prawa:D

I tu jest sens ,aby to Polsat był w ofercie n,a nie ten czy inny program

O czym pisałem nie raz ,wielość platform to dennica dla abonentów/chociaż kilku przyznało się,że mają w domu wszystkie trzy platformy/:p

Gucio50 tak poważnie wyglądasz ,a piszesz takie bzdety:

Jakby niespodziewanie polacy grali o mistrzostwo świata w klipę, a prawa miała Cyfra+ to tez nSport powinien to pokazać.

D
zisiaj o 21 na C+ Sport mecz Manchester UTD-Everton
rozumiem ,że n też powinna...o czym tu pisać :?

pzdr
 

Gucio50

New member
Bez reklam
stereoman napisał:

Dzisiaj o 21 na C+ Sport mecz Manchester UTD-Everton
rozumiem ,że n też powinna...o czym tu pisać :?


1. to jednak nie jest mecz o mistrzostwo swiata poraz drugi od 30 lat
Kogo obchodzi mecz MU-Everton> Nikogo!
Mecz siatkarzy PL obchodzi nawet Bartosiewicz Edytę, widziałem dzis wywiad z nia na TVN.

2 Mam prawo pisać, nawet jeżeli uważasz, że to głupoty, to takt nie powinien Ci pozwolić nazywać tego dosadnie :hihi:

Nie obrazam sie, mam tylko inne zdanie. Na tym forum jestesmy kolegami.

Z tym moim wygladem to tez przesada. Nie jestem poważnym człowiekiem, przynajmniej nie przed pogrzebem(moim):shock:
 

Robert71

New member
Gucio50 napisał:
Jak i gdzie mozna się dowiedzieć czy nSport pokaże mecze polaków w półfinale a moze i dalej :eek:

Przecież to program ... publicystyczny.
Nie fantazjuj, będziesz sobie mógł oglądać szmaciankę(co ja mówię) Puchar Polski :) i gadające głowy

Robert
 

bourbon

New member
Bez reklam
Jedyne co pozostaje posiadaczą N to szarpnąc się na zwykłą antene domową i złapać Polsat niczym Jaś Fasola...
Ale zapewne te wypasione, wielocalowe plazmy hdtv nie będa w stanie przetworzyć tak prymitywnego sygnału :)
 
Ostatnia edycja:

pepino

New member
podłączę się do wątku, ale z zupełnie innego powodu
u mnie na "Pradze Północ" nie ma zupełnie sygnału naziemnego polsatu, cyfrowego też nie mam, a chętnie bym obejrzał finały
czy ktoś z Was ma pojęcie, czy jakaś telewizja FTA obecna na HotBirdzie będzie nadawać półfinały i finały MŚ w siatce?
dzięki za pomoc
 
Do góry