Sony i N

prezzes

New member
Nie zauważyłem takiego wątku więc go zakładam.
Co myślicie o promocji firmy Sony i ITI? tzn od 18.11.2006-22.12.2006 kupując tv Sony od 32' do 70' cali dostajemy nboxa z pakietem full na pol roku (musimy jednak podpisać umowę na rok). Moim zdaniem to dobra opcja, tak właściwie tv Sony są jednymi z lepszych, no i zawsze najdroższe, może właśnie w tym momencie opłaca sie zakupić taki tv? chociaż poniżej 4000 wersji S nie znajdziemy.

Edit Tuptus55: Wątku może takiego nie ma ale nie sądzisz, że dział newsy to nie jest miejsce na taki temat?
 

pibull

New member
Tak ja kupiłem tv sony kdf50e2010 i raczej nie skorzystam z tej promocji "n"- denerwują mnie kłopoty z tym hdmi i inne pierdoły - to nie jest jeszcze na tyle dopracowane, żeby brać i się cieszyć z hdtv - ja bym się jedynie zdenerwował jakby mi coś nie grało:)
Poza tym to gratis dostajesz antene 60cm, zwykłego n-boxa , opłacony abonament na 6 miesięcy na cały pakiet.
Teraz za co płacisz:
- koleś, który Ci to przyjdzie zainstalować ( koszt ok. 150-250 zł.)
- większą antenę ( ja bym odrazu brał - bo lepsza jakość) - 100 zł.
- abonament przez następne 6 mies. - ok 70 zł. ( można za jednorazową opłatą 20 zł. zmniejszyć na te 6 mies. abonament - ale właśnie te 6 mies. gratis jest po to żebyś się przyzwyczaił bo pakiety są tak poustawiane, że z każdej tematyki jest coś fajnego i żeby to mieć nie ma bata trzeba cały pakiet łyknąć)

Mieć nową technologię - bez możliwości zapisu na hd ( gratis stary n-box)
Ja bym dopłacił te 350 zł.

Miłego wyboru.

Ja czekam jak wszystko udoskonalą, bo ogólnie propozycja nki mi się podoba.
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Wg mnie kupowanie niskich modeli sony to nieporozumienie, za podobną, częsta mniejszą kasę można dostać lepsze LCD. Oczywiście są serie, które warto sprawdzić jak V czy X ale są to odpowiednio drogie sprzęty.

Pozdrawiam
 

prezzes

New member
odnośnie procedury to: kupujesz tv sonego, dostajesz paragon + ulotke sony, na ktorej jest pieczątka firmy w której kupiłeś tvka, sprzedawca musi podbić Ci gwarancję, no i wycinasz z pudełka oznaczenie modelu z serial numberem. A później nic tylko iść do przedstawiciela N i "podobno"(informacja nie sprawdzona) czekać około 2 tygodnie, odnośnie tv Sony faktycznie są strasznie drogie, Vki 32 cale nie widziałem taniej niż 4800, (mówie o sklepach czysto fizycznych), odnośnie X no to 13 tyś. 40 cali, fakt ten telewizor chciałbym mieć, tak czy siak też mi się wydaje że się nie opłaca.
 

prezzes

New member
prezzes napisał:
Nie zauważyłem takiego wątku więc go zakładam.
Co myślicie o promocji firmy Sony i ITI? tzn od 18.11.2006-22.12.2006 kupując tv Sony od 32' do 70' cali dostajemy nboxa z pakietem full na pol roku (musimy jednak podpisać umowę na rok). Moim zdaniem to dobra opcja, tak właściwie tv Sony są jednymi z lepszych, no i zawsze najdroższe, może właśnie w tym momencie opłaca sie zakupić taki tv? chociaż poniżej 4000 wersji S nie znajdziemy.

Edit Tuptus55: Wątku może takiego nie ma ale nie sądzisz, że dział newsy to nie jest miejsce na taki temat?


nie, nie sądze:)
 

murilegus

New member
prezzes napisał:
Nie zauważyłem takiego wątku więc go zakładam.
Co myślicie o promocji firmy Sony i ITI? tzn od 18.11.2006-22.12.2006 kupując tv Sony od 32' do 70' cali dostajemy nboxa z pakietem full na pol roku (musimy jednak podpisać umowę na rok). Moim zdaniem to dobra opcja, tak właściwie tv Sony są jednymi z lepszych, no i zawsze najdroższe, może właśnie w tym momencie opłaca sie zakupić taki tv? chociaż poniżej 4000 wersji S nie znajdziemy.

Edit Tuptus55: Wątku może takiego nie ma ale nie sądzisz, że dział newsy to nie jest miejsce na taki temat?

cóż, zawsze jest to jakieś rozwiązanie, ale może lepiej zainwestować trochę kasy - zwłaszcza że lepiej mieć nowego n-boxa:)... poza tym jeśli idzie o jakość telewizorów, to sony jest raczej przeciętny w tej chwili...
 

maxi1306

New member
Ja po kilku tygodniach obserwacji forum zdecydowałem się na zakup Sony Bravia 40" U2000 cena 5299zł - 468zł (gratisowy abonament za 6-mcy ) - 99zł nbox = 4732 (wydaje mi się, że nie jest to zła cena za ten model telewizora). Po przedłuzeniu gwarancji w salonie Sony za 179zł gwarancja przedłużona na 5 lat. Skorzystałem z promocji "N" to znaczy do ulotki dołączonej - wypełnij formularz, potem musisz dodać oryginał rachunku zakupu (zapobiegawczo zrobiłem sobie ksero) oraz pasek kreskowy z opakowania i cały zestaw wysyłasz listem. "N-ka" w ciagu dwóch tygodni do ciebie się odezwie telefonicznie podajesz wszystkie dane i kurier dowiezie pod wskazany adres cały komplet. Teraz nie montują oni zestawu tylko ty się martwisz co z tym zrobić ale może i dobrze bo i tak nie było to gratis. Do zestawu oczywiście musisz z własnej kaski dokupić kabel HDMI (cena dobrego 1m 100-300zł). I jeszcze jedna informacja od kontaktu konsultanta z N-ki do dostarczenia przez kuriera również mają 14 dni.
Pozdrawiam:bober:
 

Robert71

New member
prezzes napisał:
Nie zauważyłem takiego wątku więc go zakładam.
Co myślicie o promocji firmy Sony i ITI? tzn od 18.11.2006-22.12.2006 kupując tv Sony od 32' do 70' cali dostajemy nboxa z pakietem full na pol roku (musimy jednak podpisać umowę na rok). Moim zdaniem to dobra opcja, tak właściwie tv Sony są jednymi z lepszych, no i zawsze najdroższe, może właśnie w tym momencie opłaca sie zakupić taki tv? chociaż poniżej 4000 wersji S nie znajdziemy.

Jeśli masz ponad 10000 PLN na SONY full HD to bierz - w innym przypadku nie.
Dlaczego ? Dlatego że wszystkie modele Sony poniżej tej kwoty mają kiepskie parametry, tak jak inne tanie LCD. Nie nadają się do SD, jeśli 90 % programów jest w tym standardzie to chyba nie ma sensu się męczyć, ponadto też nie są full HD, więc sam rozumiesz ... jak już wywalić kasę to lepiej dołożyć i mieć konkret lub poczekać na obniżki cen.

Jak będziesz kupował to poproś niech Ci podłaczą coś w SD (i nie TVN) i zobaczysz jak jest żenada na tanich LCD - obraz jest nieostry i niesamowicie smuży. Nie wspominam juz o tym że wyświetlanie czegokolwiek na LCD w rozdzielczości innej o natywnej dla danej matrycy daje beznadziejny efekt (zwłaszcza na tanich LCD - niskich modelach).

Robert

BTW

Co do zakładania nowego wątku to myślę że dobrze że założyłeś nowy wątek i dziwię się że ktoś ma coś przeciwko, zwłaszcza że pojawiały się tu wątki dotyczące Cyfry +, która ma tyle do HD co ... itd :)
 
Ostatnia edycja:

bossbusko

New member
maxi1306 napisał:
Ja po kilku tygodniach obserwacji forum zdecydowałem się na zakup Sony Bravia 40" U2000 cena 5299zł - 468zł (gratisowy abonament za 6-mcy ) - 99zł nbox = 4732 (wydaje mi się, że nie jest to zła cena za ten model telewizora). Po przedłuzeniu gwarancji w salonie Sony za 179zł gwarancja przedłużona na 5 lat.
maxi1306; Mam dokladnie ten sam uklad :) Czekam wlasnie na kuriera.
A o co chodzi z tym przedluzeniem gwarancji na sprzet, napisz na priv lub tutaj jak to wyglada, ewentualnie gdzie moge o tym poczytac?
 
Do góry