pytanie o sprzet

hnr

New member
witam jestem nowy na forum i kompletnei sie nie znam , mam nadzieje ze mi ktos pomoze :)

Mam samsunga LE32S7 i chcialem sie dowiedziec co zrobic zeby miec n tv , chodzi mi o to czy mam zakupic jakis tuner , odtwarzacz , dekoder ? czy po prostu dzwonie do nich mowie im ze chce i oni sie tym zajmuja ?

Drugie pytanie brzmi : czy w n tv sa polskie kanaly ? czy i czy jest ich duzo czy tylko pare .

Trzecie pytanie : Czy za n tv placi sie abonament jesli sam kupie sprzet i wszystko ustawie ?

Czwarte pytanie: Czy mozna miec rownoczesnie podlaczona kablowke i n tv ? czy nie ma takiej potrzeby bo na n tv jest wystarczajaco kanalow ? bo wydaje mi sie ze nie wszystkie telewizje tam odbieraja prawda?

To narazie tyle , mam nadzieje ze mi ktos odpowie i to wszystko wytlumaczy , z gory dzieki za odpowiedzi wszystkie jakie beda;) i mam rowniez nadzieje ze posta dalem do dobrego dzialu i ze nie dostane bana ;/ jesli jest w zlym to przepraszam;]

Edit Tuptus55: W złym dziale - przenoszę. Dlaczego nie przeszukałeś forum? Dlaczego nie przeczytałeś działu Platformy cyfrowe HD? Tam są pytania i odpowiedzi dotyczące m.in. n-ki
 
Do góry