Dekoder HD dla Cyfry +

Co zrobisz aby oglądać programy HD Cyfry Plus?


  • Total voters
    0

gregorp

New member
Złośliwi powiedzieliby w takim układzie że wszystkie tematy o "n' powinny być gdzie indziej a nie w platformach cyfrowych HD ;-)

:D
 

Robert71

New member
gregorp napisał:
Złośliwi powiedzieliby w takim układzie że wszystkie tematy o "n' powinny być gdzie indziej a nie w platformach cyfrowych HD ;-)

:D

Tak, ale prawda jest inna niż w przypadku Syfry

Jakie są takie są, ale są :)
Discovery:
LOOP+RANDOM ale w HD
Nsport:
Gadające głowy + wkór.....cy pasek na dole, ale czasem w HD
MGM
Jest, przynajmniej w ofercie i zapowiedź w EPG że od 7 XII

A Syfra ?
Nic oprócz gadania że kiedyś będzie, tastujemy, a ceny pakietów to kosmos :) Całkowita żenada.


Robert
 

gregorp

New member
Robert71 napisał:
Tak, ale prawda jest inna niż w przypadku Syfry

Jakie są takie są, ale są :)
Discovery:
LOOP+RANDOM ale w HD
Nsport:
Gadające głowy + wkór.....cy pasek na dole, ale czasem w HD
MGM
Jest, przynajmniej w ofercie i zapowiedź w EPG że od 7 XII

A Syfra ?
Nic oprócz gadania że kiedyś będzie, tastujemy, a ceny pakietów to kosmos :) Całkowita żenada.


Robert

Nastepny ślepo zapatrzony w "n".
Ok, jakie są takie są.
Nie będę dyskutował na temat kontentu programowego "n" bo jest już od groma wątków na ten temat ale...

1. pierwszy wątek (przynajmniej ja taki znalazłem-może są starsze) o HDTV w "n" datowany jest na 05-16-2006, 13:39 czyli na prawie pół roku przed premierą!!!!

2. mało tego lista świrów :D, którzy na podstawie tylko zapowiedzi zaczeli rezygnować z C+ (niewiem jak z innych platform ale podejrzewam że też) powstała 09-25-2006, 00:13.

3. "Jest, przynajmniej w ofercie i zapowiedź w EPG że od 7 XII"
No własnie, Cyfra+ też ma uż zapowiedzi, mało tego jest to oficjalnie podane.

Ceny pakietów moż i kosmos ale przynajmniej jest co oglądać. Fakt też uważam że przeginają ale dzieki "n" (wiele razy to powtarzałem i dalej tak twierdzę) C+ oraz potencjalnie inne platformy będą musiału obniżyć ceny. A skorzystamy na tym my-użytkownicy.

Natomiast co do "żenady" to do C+ powinieneś być przyzwyczajony :D ale za to "n" po szumnych zapowiedziach rozczarowała.

Mam nadzieję że poziom Twojego zadowolenia z "n" będzie rósł, bo być może jak wyjdzie poza skalę to będę już napewno zdecydowany ;-) i ją wezmę.
Jak narazie "n" kusi mnie jedynie NASN i DiscoverHD.
Reszta to flaki z olejem.
 

Robert71

New member
gregorp napisał:
Nastepny ślepo zapatrzony w "n".
Ok, jakie są takie są.

Oj :)

... mylisz się - poczytaj najpierw moje posty.

A co do cyfry to co takiego tam jest ? A jeśli jest to za ile !!! ?
Musiłbym mieć kupę forsy i czasu i nic innego do roboty, nie mieć DVD i internetu i nie chodzić do kina. Nowych filmów i tak tam nie ma bo najpierw są w Stanach w kinach potem w Polsce a na koniec w kanałach Premium. Aha, i po drodze jeszcze jest DVD zanim telewizja :)
Więc fakt jest że oglądasz też stare filmy, tyle że nowszo-stare :) ...
... za uwaga ... jedyne ... conajmniej 76 PLN (47 za tematyczny + 29 za jedną opcję), a żeby mieć obie opcje to wychodzi już 105 PLN ale żeby mieć też kanały discovery to 84 lub 113 PLN
ale to nie wszystko
94 lub 123 PLN !!! bo 10 PLN za wynajem dekodera

Nie zauważyłem jakoś obniżki w C+ pod presją 'N' :-(
Polsat przynajmniej wrzucił do Familijnego kanały AXN i Eurosport :)


Robert
 
Ostatnia edycja:

Lech

New member
Bez reklam
Wypowiedziałem cyfrze umowę ponieważ mam trzymiesięczny okres wypowiedzenia. Włączyłem ciekawość, ale na razie tylko na odległość. W tym czasie obserwuję oferty trzech platform. I co widzę? Najbogatszą ofertę ma cyfra. I dotyczy to zarówno programów jak i wariantów zawierania umowy, w tym również brak obowiązku zawarcia umowy. Kupujesz dekoder za 50PLN u dilera [jeżeli nie posiadasz własnego], a do tego kartę z wybranym wariantem programowym i czasowym. Dla nowych klientów mają obniżki do 35% [dla nich wypowiedziałem umowę]. Zamawiasz pełen pakiet za 145PLN dostajesz na rok promocję 35% i płacisz 95PLN miesięcznie. Jak zsumujesz wszystkie pakiety 'n +VOD to cena wyniesie około 98-108PLN. Teraz wydrukuj wszystkie kanały cyfry i 'n-ki i porównaj co jest tańsze! Miłej zabawy:) :)
 

kamcyk26

New member
Takie obnizki (promocje) w CYFRZE zaczely sie dopiero po wejsciu N (dziwne prawda ?) Tylko ze stali klienci ciagle placa (i placza) 100% abo. Zreszta jak tylko staniesz sie nowym klientem to super oderty sie skoncza (no chyba ze postraszysz zerwaniem umowy).
 

Ricardogo

New member
Vitam,
to prawda, że oferty cyfry nie zawsze są atrakcyjne CENOWO. Ja od wielu lat rozwiązuję umowę co rok (akurat na wiosnę), ponieważ przed świętami ZAWSZE są atrakcyjne promocje. Pełen pakiet od wiosny kosztuje mnie średnio 100zł, nie dbają o STAŁEGO klienta ale promocje mają. A reszta to wolny rynek i trzeba dziękować konkurencji że jest i pomaga klientom.:p
 

chocio

New member
Ricardogo napisał:
Vitam,
to prawda, że oferty cyfry nie zawsze są atrakcyjne CENOWO. Ja od wielu lat rozwiązuję umowę co rok (akurat na wiosnę), ponieważ przed świętami ZAWSZE są atrakcyjne promocje. Pełen pakiet od wiosny kosztuje mnie średnio 100zł, nie dbają o STAŁEGO klienta ale promocje mają. A reszta to wolny rynek i trzeba dziękować konkurencji że jest i pomaga klientom.:p

Faktycznie, dobra metoda. Jak tak zrobiłem pierwszy raz w tym roku i żałuję, że nie wcześniej. To jedyna i do tego skuteczna metoda na płacenie mniej (wliczając w to wariant, kiedy dasz się namówić przez C+ na niezrywanie umowy, w zamian za analogiczną obniżkę abonamentu)
:cool:
 

chocio

New member
Hmm... prezentuje się raczej stosunkowo skromnie. Od przodu. Z tyłu też średnio - brak wyjścia satelitarnego!
Skąd masz to zdjęcie? Można go (dekoder) już zdobyć?
 
Ostatnia edycja:

Hawkmoon

New member
Co do oferty Cyfry i pytania co jest takiego w cyfrze, że trzeba tyle płacić to odpowiem tak:
HBO x 2,
kilka lig europejskich z pierwszej półki,
Ekstraklasa,
Canal+ x 3

Owszem jest wielu, których to nie interesuje (np filmy lubią tylko raz oglądać, w kinie, na dvd lub z internetu - tylko po co ci w ogóle wtedy kanały filmowe???), ale nikt nikogo do tej platformy nie zmusza.

Tylko słowem komentarza, możecie zapomnieć o podobnej ofercie w n po obecnych cenach. Wybór oczywiście zależy od was. Bo to jak ze sprzętem hdtv, nie ma siły za dobry sprzęt musisz zapłacić odpowiednio duże pieniądze. A to że komus wystarczy zwykły 21 calowy CRT a komuś innemu potrzebna 50 calowa plazma to już kwestia gustu. A o gustach...

PS: tak, jestem abo cyfry i mnie też czesto wkurzają, ale jak na razie nie ma nawet jednego powodu (poza wkurzeniem na obsługę, ale to już taki polski wynalazek) abym miał sie przenosić do n. Może jak wzbogacą ofertę sportową to się zastanowię nad wzięciem też nki, ale raczej nie mam nadziei, że będą w stanie choćby w połowie zastąpić mi ofertę cyfry, gdybym miał rezygnować z cyfry.
 

Pelikan

New member
Arsenal a wiesz moze kiedy bedzie mozna nabyc to cudenko ?

na 18 kanale mam Canal + Sport HD tylko ekran mam na nim czarny ale za to jest dzwiek :D

p.s. ja jestem zawsze chętny na procenty :popcorn:
p.s.2 Man Utd > Arsenal
 
Ostatnia edycja:

Humax HDTV

New member
moduły CI cyfry będą u pierwszych dystrybutorów w przyszłym tygodniu, tunery Philipsa przed samiuśkimiświetami, tyle że też mogą się spóźnić jak moduły bo modulce C+ na HD spóźniły się jakieś 3 tygodnie w stosunku do pierwszych planów

tak to już jest że w grudniu żadna fabryka elektroniki się nie wyrabia
moduł popodpisaniu 12 mies abonamentu na HD ma być za 199 zł a tuner Phipsa HD ( ma HDMI oczywiście ale nie ma CI) za 699 zł
 

Humax HDTV

New member
Dysk Zewnętrzny

podobno kołopołowy przyszłego roku powinny się pojawić dyski twarde pod USB do Humaxa HDCI-2000, na odbiorniki z dyskiem od C+ raczej nie ma szans, bo polityka sprzetowa jest identyczna dla całej Europy, we Francji wszystko mają sporo wcześniej, HD już od wielu miesięcy a o odbiornikach z dyskiem ani słowa, tak naprawdę żeby się im opłacało dać taki odbiornik musieli by miec usługi PVOD czyli wgrywanie pewnej ilości filmów na dysk z automatu do obejrzenia za parę złoty każdy film ale za to kiedy chcemy a nie kiedy leci, tyle że C+ nie ma takich planów,
tak o dla przyjemności to raczej nie zafundują abonentom urządzeń o 2-3 razy wyższej cenie
 

małgosia

New member
Humax HDTV napisał:
moduł popodpisaniu 12 mies abonamentu na HD ma być za 199 zł

Mam nadzieję, że chodzi o abonament Canal+, bo chyba nie trzeba będzie (przynajmniej na początku) płacić oddzielnie za HD.

W związku z tym, że mam właśnie zamiar kupić Humaxa HDCI-2000, mam pytanie :
czy lepiej kupować go z modułem AstonCrypt v2.17 czy też kupić moduł jaki zaproponuje Cyfra (w końcu wychodzi taniej) ?
 

ubn300

New member
Dzisiaj na infolinii dowiedziałem się, że do tych dekoderów Cyfry, co teraz wychodzą w przyszłym roku będzie mozna odkupić HDD, wiecie coś o tym? W związku z tym pytanie - Philips/Humax( jakość, cena )?
 
Do góry