UMOWA z n a dokumenty

timi22

New member
Kontaktuje sie z Panstwem w takiej sprawie, otoz bede chcial zawszrec umowe z n, ale jedyne dokumenty ktore posiadam to dowod osobisty oraz ksiazeczka wojskowa ze zdjeciem i nr pesel ewentualnie rachunki za splacanie rat, nie posiadam ani prawa jazdy ani paszportu i mieszkam z rodzicami, interesuje mnie oplacenie z gory abonamentu za wszystkie miesiace z umowy.

Wczesniej nie mialem nigdy problemow z zawarciem umowy z CYFRA +, POLSAT CYFROWY, raty czy pozyczka na dowod.

BArdzo prosze wziasc to pod uwage, mysle ze w Polsce jest wiele takich osob jak ja a moga czuc sie pokrzywdzone.


Dziekuje
 

arsenal

Moderator
VIP
Dwa dokumenty ze zdjęciem, stówka w kieszeni(jeśli masz antenę), umiejetność przeczytania regulaminu i podpisania się. To wszystko:)
 

koszu

New member
dokumenty i n

Dowód i książeczka wojskowa nie jest problemem, trzeba przedstawić np. rachunek za cyfrę+. Jak tego nie ma to trzeba zdzwonić na infolinię. To, że nie akceptują książeczki wojskowej to niedociągnięcia ich systemu informatycznego - który w iście dokumentów jej po prostu nie uwzględnił.
 

timi22

New member
arsenal ale na infolinii wmawiaja mi ze ksiazeczka wosjkowa nie jest dla nich dokumantem stwierdzajacym tozsamosc i co za tym idzie nie uprawnia do zawarcia umowy!!! Zenada, nie kumam ....

przeciez sporo jest takich osob jak ja ktore nie posiadaja paszportu czy prawa jazdy i nie maja na siebie takich rachunkow jak gas, woda czy czynsz bo mieszkaja z rodzicami, a ja wczesniej nie mialem takiego problemu z zawarciem umowy z WIZJA TV, POLSAT CYFROWY czy CYFRA +, moglem wziasc na raty na dowod czy pozyczke na dowod.

Co jest grane?

NAdmieniam ze chce po zawarciu umowy z n oplacic z gory abonament za wszystkie miesiace w umowie ... to chore ...
 

maszek

New member
Bez reklam
książeczka wojskowa nie jest dokumentem? może powinna być z kartą mobilizacyjną - to wtedy będzie ok?:D
 
Ostatnia edycja:

Czarny38

New member
Nie masz Legitymacji Ubezpieczeniowej ? chyba każdy ją ma ;) nawet jak nie choruje. Jak kupowałem n-kę to gość miał DO i Leg.Ubez.
 

timi22

New member
nie nie posiadam, po za tym LEGITYMACJA UBEZPIECZENIOWA w wielu wojewodztwach nie jest chonorowana jako drugi dokument tozsamosci, mysle ze to duzy problem i proponuje interweniowac w tej sprawie do n, bo co tym bardziej z kobietami ktore posiadaja jedynie dowod osobisty????

MOJ APEL:

KSIAZECZKA WOJSKOWA JAKO DRUGI DOWOD STWIERDZAJACY TOZSAMOSC podpisania umowy z n!!!


PAnowie obudzcie sie, jak na razie tylko chamujecie rozwoj platformy ...
 

szymonunion

New member
Witam,

jak ktos robi takie bledy ortograficzne to nie wiem czy to dobrze, aby kupowal n-ke - moze lepiej za ksiazki sie wziac? Do nauki ogolnie.

A co do koniecznosci posiadania 2 dok. tozsamosci: to jest norma w wiekszosci przypadkow, to jest kolejna forma zabezpieczenia sie przed nieuczciwym klientem i nie ma sie czemu dziwic. Zreszta - nie widze problemu w wyrobieniu sobie paszportu albo zrobieniu prawa jazdy - no chyba paszport bedzie szybciej i taniej :)

W Polsce dowod osobisty i paszport sa dokumentami potwierdzajacymi tozsamosc - prawo jazdy (nowe - stare to zenada) tez sie lapie na ten warunek.


Pozdrawiam,
 

dzekoo

New member
szymonunion napisał:
A co do koniecznosci posiadania 2 dok. tozsamosci: to jest norma w wiekszosci przypadkow, to jest kolejna forma zabezpieczenia sie przed nieuczciwym klientem i nie ma sie czemu dziwic.

Timi22 ma 2 dokumenty tożsamości. Normą jest honorowanie książeczki wojskowej.

Pozdrawiam
Jacek.
 
Do góry