Płatności w n TV

marttino

New member
Chciałem się Was zapytać (użytkowników n-tv) jaki jest czas na uregulowanie opłat za abonament tv??

Jak długo trzeba czekać aż odetna dostęp do ogladania programów płatnych?? czy ktoś miał już taką sytuację?? nie koniecznie z braku finansów, np. dłuższy wyjazd służbowy za granice, itp.

Marcin
Edit Tuptus55: Nie ten dział. Przenoszę
 

alech

New member
marttino napisał:
...Jak długo trzeba czekać aż odetna dostęp do ogladania programów płatnych?? czy ktoś miał już taką sytuację?? nie koniecznie z braku finansów, np. dłuższy wyjazd służbowy za granice, itp.
Termin płatności jest na blankiecie, a problem z nieobecnością chyba najprościej rozwiązać stałym zleceniem zapłaty - nie mylić z poleceniem zapłaty, gdzie sobie wierzyciel sam bierze kasę z konta. W tym drugim przypadku miałem przykre doświadczenie z cyfrą+ która sobie sama zmieniła pakiet na droższy i zaczęła zciągać wiekszą kasę z konta. Stałe polecenie zapłaty przy stałej kwocie jest OK.
Nie widzę żadnego problemu w tym temacie.
 

alech

New member
Jeżeli chodzi o pierwszą część Twojego pytania po jakim czasie odetną Ci dostęp to chyba rozumiesz że nikt Ci jeszcze nie odpowie.
Pierwsze rachunki były z terminem na 17-go listopada, pewnie są w trakcie księgowania wpłat.
Jak Cię temat tak bardzo nurtuje to zaryzykuj i nie płać do skutku, a później podziel się z nami doświadczeniem :)
Sądzę jednak że temat może teraz wyglądać inaczej a za kilka miesięcy inaczej. Pewnie księgowość ITI też dociera sobie procedury.
 

marttino

New member
póki co nie jestem użytkownikiem N-tv dlatego dmucham na gorące bo wiadomo, że takie sytuację się zdażają z najróżniejszych powodów ;)

cały czas biję się z myslami czy kupić czy nie :confused:
 

alech

New member
Jak dla mnie to o przystąpieniu do n-ki decydowały zupełnie inne argumenty - nie termin (czy ostateczny termin) zapłaty.
Były to
- oferta / cena (programy które oglądam w c+ były doroższe)
- hdtv (miałem tv hd ready) Wiem że jest HDTV jak na lekarstwo, ale jest.
- 'nerw' na cyfrę - 2 razy zrobili mnie przy promocjach w .... Raz można sobie pozwolić i zacisnąć zęby, ale 2 razy to już za dużo.
chyba tyle.
Póki co jestem zadowolony z mojej decyzji. A jakiś termin zapłaty masz wszędzie, i jak nie zapłacisz to każdy operator Ci odetnie dostęp. Może to nie byłoby miło gdyby po 3 dniach opóźnienia, ale jest to trzeciorzędne przy wyborze - zapewniam.
 

Marsellus

New member
z tego co wiem to nie. Trzeba sie meczyc miesiecznie co jest glupie bo dla nich lepiej jak maja gotowke z gory i nam lzej jak ktos nie chce sie meczyc co miesiac
 
Do góry