slaba antena??pomocy!!!

Status
Zamknięty.

Siemanh

New member
Witam. Wczoraj zakupilem w MM w Krk N-ke. dzisiaj ja podlaczylem, landie pociagnalem kabelki po domu i podlanczam a tu PADAKA...:( jakosc sygnaly 0. polaczenie z antena dziala bo mam 91%. dzwonilem na infolinie n i babki powiedzialy ze trzeba regulowac do skutku...to ja glupi 3 godziny regulowalem i nic nawet 1 % nie mialem:( pojechalem wymienic antene do MM wymienili mi i dalej to samo... jakas paranoja! mieszkam 10 pietrowym bloku na 7 pietrze przez soba jakies 50metrow mam taki sam blok...sasiedzi maja satelity i jakos u nich chodzi a u mnie jakos nie chce:( prosze o pomoc!!! moze pomoze wieksza antena??? i jeszcze jedno jak ktos wie to niech mi napisze czy jest mozliwosc oddania anteny do sklepu zeby kase zwrocili za to badziewie:) pozdrawiam
 

sitek

New member
Ja odrazu kupiłem sobie 85cm i konwerter, bo z tego co slyszalem te ich anteny to wtopa, ale jak pogoda ok, to sygnal powinienes zlapac, moze problem tkwi w nboxie. Moja rada taka, jedz z nboxem do MM, niech podlacza do swojej anteny i zobaczysz czy lata, aha najlepiej najpierw aktywowac sprzet, zeby dobrze ustawic. zycze powodzenia
 

Siemanh

New member
:)

Zadzwonilem do fachowca poleconego poprzez MM i przyjechal ustawial 20min i jest :) dziala:) wlasnie ogladam Magde M 5.1 tego jeszcze nie bylo<lol> ale dziala. TYle tylko ze zlodziej wzial 80zl <mowil ze mosi tyle wziasc bo wymienil mi dyble w moim mocowaniu anteny> ale to i tak mu sie nie podobalo ...bo jest debilem i tyle:) pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

Kto_To_Jest

New member
Siemanh napisał:
Zadzwonilem do fachowca poleconego poprzez MM i przyjechal ustawial 20min i jest :) dziala:) wlasnie ogladam Magde M 5.1 tego jeszcze nie bylo<lol> ale dziala. TYle tylko ze zlodziej wzial 80zl bo wymianil mi dyble w moim mocowaniu anteny ale to i tak mu sie nie podobalo ...bo jest debilem i tyle:) pozdrawiam

Zwróć uwage,że ten "debil" ustawił i zainstalował Ci antene i gdyby nie on do dziś nie oglądałbyś N bo sam bys sobie nie poradził......
Na przyszłość wiecej szacunku dla innych....

 

kieronb

New member
Pewnie masz siłę sygnały 91% a jakość 0%!! Tyle to ja też łapie nawet jak antene skieruje do domu!! Tym nie ma się co sugerować bo to jest ogólna siła satelity niekoniecnie tego co ma być!! Ja też się trochę męczyłem! Zacznij od ustaiwenia konta 32 stopnie, jest tam taka podziałka a potem delikatnie w poziomie po 0,5 cm przesuwaj!! I na końcu jeszcze delikatnie konwenter. Tak na marginesie anetena orginalna jest lipna, złapiesz na niej spokojenie, ale jak są zakłucenia to możesz mieć problem. Ja zmieniłem na Corab 90.
 

arsenal

Moderator
VIP
Siemanh chyba liczy na następne procenty;). Pomyślcie tylko ilu takich "mądrzejszych" samemu musi ustawic sobie antenę bo nie da"złodziejowi" 80 zł za ustawienie anteny sat. A potem jazda na forum jakie to N czy Cyfra+ jest do d**y bo nic nie działa. :rolleyes:
 
Status
Zamknięty.
Do góry