wynalazek antena sat

adam g

New member
Witam czy ktos mial docznienia z taka antena jesli tak to co ona soba przedstawia czekam na nia moze za dwa tygodnie ja otrzymam to opisze troszke ten wynalazek pozdrawiam
http://www.smssat.biz/products.php?section=32&product=3200259

3200259.jpg
 

baranskia

Member
I CO DALEJ z tym wynalazkiem ???

adam g napisał:
...czekam na nia moze za dwa tygodnie ja otrzymam to opisze troszke ten wynalazek pozdrawiam
...
-----------------------------------------------------------------

:krol:
Heloł "adamie g"!
Bezczelnie ośmielę się zuważyć, że minęło już kilka ładnych zestawów dwutygodniowych a kolega nie raczył popełnić obiecanego dalszego ciągu [cytuję: "to opisze troszke ten wynalazek"] tego tematu - czekam niecierpliwie na dopisek, bo rzecz wygląda conajmniej intrygująco...
A słów na wiatr rzucać nie radzę.
baranskia :cool:

PS:
By the way:
niesłownego (póki co) "adama g" - inicjatora tegoż wątku pozdrawiam oczekująco w imieniu własnym i moich Rodaków (samozwańczo zresztą!) i zachęcam do większej konsekwencji w działaniu.
---------------------------
 

adam g

New member
Przepraszam moja wina moja wina moja wielka wina

Jestem czerwony i ie wstydze. Jesli chodzi o ta antene to masakra przez wielkie M. Moze by to dzialalo, gdyby ta antena byla chyba nowa... Tzn rozpakowalem ja i patrze polepiona tasmami, ok sprawdzam dzialanie cos lapie ale slabo wiec przekrecam ja wedlog wlasnej osi "lipa" wracam do poprzedniego ustawieni i wielkie G..... najprawdopodobniej ja rozkalibrowalem i nic nie moge z nia zrobic. Lezy w schowku. Jesli chodzi o moja opinie to nie warte zlamanego grosza. Cala prawda o tym wynalazku. Jesli moge jakos odkupic swoja wine i nieslownisc to odpisze jak najszybcjej na pytania zwiazane z tym "dziadostwem". :blagam: :blagam: :blagam: blagam o wybaczenie!!!!!
 

baranskia

Member
;) :D no, co ty ja nie mam nic przeciw Tobie, biedaczku (aleś sie wpakował w wynalaze

;) :D no, coś Ty... ja nie mam nic przeciw Tobie, biedaczku (aleś sie wpakował w wynalazek... wyrazy współczucia!)
Pozdrawiam serdecznie.
Adam B. (Bia - PL)

PS:
Szkoda, że nic z tego nie wyszło, bo zapowiadał się ciekawy wątek, a tak to już po nim. Pociesz się, że są na świecie jeszcze inne anteny... ;)

Whatever:
KEEP SMILING!!!
C U or something else...
:cool:
 
Do góry