Livebox

yonen

New member
jak wygląda podłączenie do dekodera trzech tv? każdy może oglądać w jednym czasie inny kanał czy jest coś potrzebne by to mieć?
 

witek_w

New member
Mam internet 6Mbit, i Tv z anteną. Livebox udało mi się połączyć do rutera przez wifi (mówili że się nie da). Miesiąc temu wymieniłem na nowy typ (leżący), ma możliwość ustawienia godzin dostępu do internetu dla poszczególnych urządzeń (komórki dzieci - wifi :) ) Jestem zadowolony, przed wymianą zdarzały się zawieszenia raz na 2-3 miesiące. Teraz jest ok. Własnie wybieram się na zmianę na Fun Pack HD z opcją świat HD - wyjdzie mnie taniej + tablet 7' w prezencie. Czytał że dużo ludzi miało problem z Fun Packiem - zobaczę, może u mnie będzie prościej bo przecież mam już Livbox i dekoder (ten czarny - też wymieniłem z białego - resetował się czasem i trzeba było na nowo wyszukiwać kanały)
 

witek_w

New member
Livebox nie musi łączyć się z internetem, u mnie stoi za telewizorem podłączony tylko do dekodera.
pozdrawiam

musi, ale tylko jak jest pierwszy raz uruchamiany, aktualizowany, lub dekoder był wyłączony.

po pewnym czasie podłączyłem ruter z ap i przez wifi z liveboxem i działa :) - tylko że ja mam tv z anteny sat.
 
Do góry