"n" - nagrywanie na HDD płatne?

helcik

New member
witam,

dzisiaj w salonie Sony usłyszałem ciekawą rzecz: nagrywanie na HDD ma być płatne. im dłużej program będzie leżał na twardym dysku tym więcej zapłacimy - nawet do kilkudziesięciu złotych za miesiąc, a po 30 dniach subskrypcja ma tracić ważność.

czy macie jakieś informacje czy zwykłe programy lub seriale też będą płatne czy dotyczy to tylko filmów?

pozdrawiam,
helcik
 

adamo_

New member
Bez reklam
helcik napisał:
witam,

dzisiaj w salonie Sony usłyszałem ciekawą rzecz: nagrywanie na HDD ma być płatne. im dłużej program będzie leżał na twardym dysku tym więcej zapłacimy - nawet do kilkudziesięciu złotych za miesiąc, a po 30 dniach subskrypcja ma tracić ważność.

czy macie jakieś informacje czy zwykłe programy lub seriale też będą płatne czy dotyczy to tylko filmów?

pozdrawiam,
helcik

HEhe kolejne niespodzianka N , czuję że dekoder z HDD to będzie wielki niewypał i do tego drogi interes
 

arsenal

Moderator
VIP
Tak. Temat już przeniosłem a @helcik ostrzeżenie dostał. Więc mogę dodać swój komentarz. Usłyszałeś piąte przez dziesiąte a takiemu @adamo to jak woda na młyn. Prawdopodobnie chodzilo o usługę VOD.
 

helcik

New member
arsenal napisał:
Tak. Temat już przeniosłem a @helcik ostrzeżenie dostał. Więc mogę dodać swój komentarz. Usłyszałeś piąte przez dziesiąte a takiemu @adamo to jak woda na młyn. Prawdopodobnie chodzilo o usługę VOD.
1. tak usłyszałem piąte przez dziesiąte i dlatego zadałem pytanie, czy są jakieś dodatkowe informacje na ten temat.
2. nie chodziło o usługę VOD

pozdrawiam,
helcik
 

hojlo1

New member
Bez reklam
helcik - na tak zadany problem rozwiązanie otrzymasz (prawdziwe) wyłącznie po wprowadzeniu tej usługi (i raczej zgodne arsenal).
Musisz czekać - reszta, to "gdybanie". ;)
 
Do góry