jakosc HBO

iqpablo

New member
mam pytanko. wlasnie ogladam "plan lotu" na hbo2 ale jakosc tego szajsu jest tak fatalna ze np przy nocnych scenach to mam tylko czarna plame na ekranie. wiec sie zastanawiam nad taka sprawa: czy mozna dochodzic w jakiejs instytucji swoich praw. place za kanaly hbo i hbo2 nie tak malo. ale towar ktory dostaje jest wyraznie felerny gdyz jest bardzo slabej jakosci. daleko mu do miana tv cyfrowej. czy mozna wiec w jakims sadzie czy gdziekolwiek indziej zlozyc skarge i domagac sie odszkodowania za poniesione straty finansowe czy jakos tak??
 

arsenal

Moderator
VIP
Możesz spróbować. Dodaj do tego mit o wprowadzeniu dźwięku Dolby Digital na tych kanałach i pozew gotowy. Czy jakikolwiek sąd w Polsce tym się zajmie to inna sprawa. Nawet wiem co Cyfra+ ci odpowie: "Nie odpowiadamy za jakość techniczą poszczególnych programów". Wiem też co powie centala HBO ale nie chcę cię zdenerwować. Tak czy inaczej będziesz pierwszy. :):p
 

as-ss

New member
Witam, po raz pierwszy na forum, ale może coś wartościowego wniosę.

Pozwać można praktycznie każdego, ale wygrać w sądzie odszkodowanie o coś, co jest obce dla sędziego jak krater na księżycu, to praktycznie niemożliwe. Sprawdź najpierw w umowie czy określono parametry sygnału, tak by można to w jakiś sposób zweryfikować, wyniki zapisać i przedstawic w sądzie. Jeśli jesteś bogaty, nudzisz sie, to spróbój...
 

Lech

New member
Bez reklam
No niestety HBO olewa polaków. Z tego co wiem to mają siedzibę na Węgrzech. I wszystkie nowinki wprowadzają w pierwszej kolejności na Węgrzech i w Czechach. Ja myślę o wycofaniu się z HBO na Cyfrę ponieważ ma lepszy obraz i dźwięk:evil:
 
Do góry