EPG w N-ce

Kerhold

New member
Cześć.

Ostatnio co jakiś czas zaglądam do EPG w N-ce i coraz częściej nie mam prawie żadnych informacji dla większości kanałów. Zakładam, że nie tylko ja.

Czy wy także ubolewacie nad tym, gdyż zapowiadany szumnie EPG stał się wielkim nieporozumieniem. Nie mówiąc już o tym, że mógły chociaż być przedstawiany w trybie transparentnym, żebym nadal mógł śledzić, co jest
nadawane. Albo małe okienko z obrazem przy przełączaniu się pomiędzy
kanałami w ramach EPG. Eh, marzenia ściętej głowy?

Pozdrawiam.
K.
 

yacek

New member
Kerhold napisał:
Cześć.

Ostatnio co jakiś czas zaglądam do EPG w N-ce i coraz częściej nie mam prawie żadnych informacji dla większości kanałów. Zakładam, że nie tylko ja.

Czy wy także ubolewacie nad tym, gdyż zapowiadany szumnie EPG stał się wielkim nieporozumieniem. Nie mówiąc już o tym, że mógły chociaż być przedstawiany w trybie transparentnym, żebym nadal mógł śledzić, co jest
nadawane. Albo małe okienko z obrazem przy przełączaniu się pomiędzy
kanałami w ramach EPG. Eh, marzenia ściętej głowy?

Pozdrawiam.
K.



witam

a mi od kilku dni EPG nie dziala - czyzby zmiana czasu na zimowy uspila technikow z N-ki?
 

GreGoR15

New member
Witam ...

jeśli chodzi o EPG to zauważyłem to już na kilku dekoderach,
gdy sygnał odbierany z satelity jest poniżej 70% (jakość) -
wtedy występuje problem z odbiorem EPG. Trochę to może dziwne ale prawdziwe - nie wiem dlaczego NBOX jest aż tak wrażliwy w tym temacie.
Swoją drogą na potrzeby N-ki zostałem zmuszony do wymiany talerza na 90 bo sam konwerter niewiele pomógł.

Przed wymianą anteny radziłem sobie tak że "magicznymi" 3-ma klawiszami powodowałem reset tunera EPG częściowo się pojawiało.
Jeśli sygnał jest poniżej 50% EPG wygląda jak loteria.

Przetestowałem i teraz wiem że niestety problemy EPG powoduje zbyt słaby sygnał - obecnie EPG działa mi bez problemów.

Pozdrawiam
GreG
 

maryan

New member
brak info o kanalach

witam,

podlacze sie tutaj do tematu...

na zadnym kanale nie mam info - czy Wy macie?

czym to moze byc spowodowane?? macie jakies pomysly??

z gory dzieki za info
pozdrawiam
 

TiNiO

Member
Nie mam EPG i nie mam info a jakośc sygnału mam w przedziale 92-100% tak wiec nie wydaje mi sie zeby to byą wina jakości !
 

Emhabe

New member
Brak EPG

Kurde, u mnie tez jest kompletnie brak EPG, jeszcze ani razu go na własne oczy nie widziałem... jakość przyznaję nie jest najlepsza, max sięga 70% przy idealnej pogodzie, przy takiej jak ostatnio spada do 10-12% (makabra)... Pani na infolinii oczywiście miała standardowa odpowiedź - kręcić anteną, jakby tp było lekarstwo na wszystko. Dodam że antena była ustawiana przez montera za pomocą miernika - mozna tu coś spieprzyć?
 

grzybekm

New member
Witam

U mnie też brak informacji o programch :) i nie pomaga tu reset tunera i siła sygnału.
Na koniec tygodnia planowany jest nowy soft do tunera wiec może to coś zmieni.

Pozdrowienia
Michał
 

roslonp

New member
Witam mam pytanie co do EPG od 2 dni mam coraz mniej informacji na EPG np. CINEMAX mam program dopiero od czwartku 21.12 a wcześniejszych programów nie ma to samo jest na kanałach DISCOVERY. Dzwoniłem do BOK N-ki i powiedziano że tak mają wszyscy bo nadawca kanału nie nadaje. Więc mam pytanie czy wy też tak macie dodam że mam recordera i do środy wszystko było w pożądku.
 
Do góry