dziwne pytanie

adam g

New member
Mam dziwne pytanie. Posiadam tuner do cyfry+ oraz karte z pakietem. szystko bylo do niedawna ok ale teraz sie przeprowadzilem do bloku i nie mam mozliwosci powieszenia talerza czy to oznacza ze moge sie pozegnac z telewizja satelitarna (mieszkam w UK) prosze o pomoc i dziekuje
 

GDA

New member
No niestety telewizja satelitarna jest odbierana przez antenę zewnętrzną która zbiera sygnał z nieba - bez czasy za oknem nie ma TV-SAT :(
 

baranskia

Member
sprawdż w adm - może tam jest sat z gniazdka :)

:krol:
"Najprostsze rozwiązania są najtrudniejsze" [do wymyślenia] jak Ktośtam powiedział :cool:
Więc Ci radzę: najpierw sprawdż w adm, wypytaj sąsiadów - może tam jest sat przez kabel, z gniazdka?
:szukaj:
I może będzie po sprawie... [Oby!]
baranskia
 

szymonunion

New member
Witam,

jaroslavus napisał:
Możesz też zapytać w TPSA lub u konkurencji, jeśli działa na waszym terenie np MULTIMEDIA i dostaniesz to po kablu.
Ktos chyba oslepl od zbyt dlugiego ogladania TV - przeciez wyraznie napisal, ze mieszka w UK.

Slusznie tez kolejna osoba odpisala, aby zapytac sie wlasciciela budynku itd itp etc...


Pozdrawiam,
 

Lech

New member
Bez reklam
Jeżeli są duże okna od południowej strony - to pokombinuj z anteną w pokoju na jakimś stojaku;)
 

mirzaw

New member
Wydaje mi się że piewr powinieneś poczytać regulamin admin istratora.
Czy mieszkasz w bloku prywatnym czy może jakiejś 'spółdzielni' czy może miejskim.
Zapewne jest - obowiązuje regulamin. W nim też uregulowena jest kwastia możliwości jakie daje Ci administrator (właściciel) co do powieszenie / postawienia anteny.
Oczywiście jeśli jesteś obywatelem Polski możesz próbować walczyć z administratorem argumentując że musisz mieć kontakt z językiem ojczystym itp. Wiem że kiedyś w niemczych sprawa ta została nagłośniona i obcokrajowcy mogli instalować anteny jeśli administrator nie dostarczył im sygnału w inny sposób.
Walcz o swoje - warto.
 
Do góry