Sony KLV-V40A10 Bravia - współpraca z "n"

chocio

New member
Czy na forum znajdę osobę, która widziała ten model współpracujący z "n"-ką? Czy on jest w stanie wyświetlić obraz HDTV przez HDMI (czyli inaczej mówiąc czy brak HDCP blokuje sygnał HD)?

W marketach nalepiają na nich jakąś drukowaną informację iż są HD ready, nie wiem jak to się ma do kodowania HDCP, o którym w instrukcji nie ma ani słowa?!? Sprzedawca zapewnił mnie że na pewno wyświetli obraz HD, gdyż wystarczy że HDCP jest rozkodowane w n-boxie ???
:hmm:


Dzięki za wszelkie uwagi bądź sugestie.
:eek:k:
 

musti

Banned
Ja mam ten model ale mniejszy. Czekam na n-boxa z rekorderem, ale nie wyobrażam sobie aby miałoby być cośnie tak. HDCP to nie problem dla tego telewizora.
Wyluzuj, wszystko będzie OK
 

chocio

New member
JACEK2 napisał:
Dzięki Jacek. Ten wątek oczywiście przejrzałem, ale nic ciekawego dla mnie nie znalazłem. Nie chcę go zaśmiecać pytaniami, lepiej żeby zawierał tylko konkretne informacje.

musti napisał:
Czekam na n-boxa z rekorderem, ale nie wyobrażam sobie aby miałoby być cośnie tak. HDCP to nie problem dla tego telewizora.
Musti,
Piękne słowa... na nowo natchnęły mnie nadzieją. :D
Daj znać jak tylko będziesz miał jakieś potwierdzenie. :lol::lol::lol::lol:
 

musti

Banned
W końcu przetestowałem swojego KLV-32A10 we współpracy z n-boxem.
Zgodnie z przewidywaniem zero problemów. Miodzio :D
 

JACEK2

New member
musti napisał:
W końcu przetestowałem swojego KLV-32A10 we współpracy z n-boxem.
Zgodnie z przewidywaniem zero problemów. Miodzio :D
Nie takie zero .......
Jesli sie zostawi wlaczonego n-boxa na noc to rano mozna zobaczyc wiadomosc ze TV ma problem z HDCP ...:D
Trzeba wylaczyc i wlaczyc z sieci n-boxa .
 

PawelL

New member
chocio napisał:
Sprzedawca zapewnił mnie że na pewno wyświetli obraz HD, gdyż wystarczy że HDCP jest rozkodowane w n-boxie ???
To akurat jest głupota, bo HDCP służy do kodowania sygnału pomiędzy nadajnikiem a odbiornikiem, czyli właśnie pomiędzy dekoderem a TV. Czyli odbiornik TV MUSI obsługiwać HDCP, jesli chcemy oglądać zabezpieczony materiał.
Lepiej nie sugerować się tym, co mówi taki sprzedawca.
 

chocio

New member
musti napisał:
W końcu przetestowałem swojego KLV-32A10 we współpracy z n-boxem.
Zgodnie z przewidywaniem zero problemów. Miodzio :D
No i na takie słowa czekałem. CUDOWNIE!!!

JACEK2 napisał:
Nie takie zero .......
Jesli sie zostawi wlaczonego n-boxa na noc to rano mozna zobaczyc wiadomosc ze TV ma problem z HDCP ...:grin:
Trzeba wylaczyc i wlaczyc z sieci n-boxa .
Wiesz... przy moim wcześniejszym założeniu, że HDCP w ogóle nie ma:cry: ...
To żeby tylko takie problemy mnie czekały
:grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

PawelL napisał:
...Lepiej nie sugerować się tym, co mówi taki sprzedawca.
Tak...w pełni się zgadzam... Podałem tę informację tylko po to, żeby pokazać jaki profesjonalizm charakteryzuje naszych sprzedawców.

Dzięki za info :)
 
Do góry