czy jak polaczymy sily i wyslemy 3000 maili do iti zmienia cos w Nsport ??

djdolar

New member
chodzi o to ze jak dla mnie (nie wiem moze to tylko moje przewrazliwione oczka)
ale czy Wam nie przeszkadza (mowa o posiadaczach N)
na kanale nsport bzdurne wiadomosci nadawane na bialym pasku na dole cos ala eurosport2 ?? tragedia nadaja to stale i tak wqr.... ze poprostu nie moge az tego ogladac a jak jeszcze to wlacza na lidze mistrzow we wtorek i srode to skladam petycje i normalnie chyba rezygacje
co Wy na to tez was to drazni ??
 

djdolar

New member
dzisiaj dzwonilem do biura obslugi N i bardzo mila pani powiedziala iz przekaze moje sugestie kompetentnej osobie no coz zobaczymy moze cos wywalcze
 

Badyl

New member
djdolar napisał:
chodzi o to ze jak dla mnie (nie wiem moze to tylko moje przewrazliwione oczka)
ale czy Wam nie przeszkadza (mowa o posiadaczach N)
na kanale nsport bzdurne wiadomosci nadawane na bialym pasku na dole cos ala eurosport2 ?? tragedia nadaja to stale i tak wqr.... ze poprostu nie moge az tego ogladac a jak jeszcze to wlacza na lidze mistrzow we wtorek i srode to skladam petycje i normalnie chyba rezygacje
co Wy na to tez was to drazni ??

ktos cie zmusza do ogladania tego kanału.
prosta zasada nie podoba sie nie ogladam i daje zarobic konkurencji.
 

valdi

New member
Witam
Wczoraj zadzwonił do mnie ankieter z n-ki i rozmawialiśmy prawie 40 minut
na temat nboxa oferty programowej etc.Widac ze maja na sercu sprawe
Podobno wszystkie kanały w pakietach tematycznych maja byc w HD a filmy w VoD do 10 zł w zalezności od filmu podobno nic oficjalnego
Sygnalizowałem żeby nie pobierali opłaty do czasu uruchomienia kanałów filmowych,poprawili epg i zrobili przelotki oraz kieszenie na moduły CI. wiele innych rzeczy na które narzekalismy
Mysle ze jak bedziemy sygnalizowac te problemy nto poprawią
 

new

New member
Mnie ten pasek z info nie przeszkadza a nawet jest ciekawym rozwiazaniem bo podaje info z róznych aren sportowych.

He a tak na marginesie w tamtym tygodniu na blogu napisalem ze mogli by sie pokusic o transmisje szlagierowego meczu w PP Wisła -Ruch he i tak jak by mnie posłuchali bo bedzie transmisja w środe o 18:30 i ja juz jestem szczesliwy i skacze ze szczescia:D :D
 
Do góry