Jest już nowy soft do N-ki !!!

deoc

New member
Nowy soft !!

Witam wlasnie wlaczam n a tam.... nowy soft sie sciaga :D


add: wlasnie sie sciagnal... zaraz opowiem co sie zmienilo...

a wiec na pewno pojawilo sie EPG czyli opisy programow
 
Ostatnia edycja:

secmal

New member
Wybrałem opcję "Aktualizacja dekodera" i ... udało się.

Co poprawiono?
- Chodzi DVI - > HDMI jak ta lala malowana. :)
- poprwki w EPG, teraz po wyborze pakietów pojawiają się tylko właściwe dla niego programy.

Mam Samsunga LE32T51BX.
 

kolmirek

New member
W końcu nie muli - trzeba przyzać na zdecydowany plus, że teraz dekoder obsługuję z czasem reakcji godnym TV nowej generacji. Jednak jestem niezadowolony że za pomocą jednego przycisku nie można wybrac listy kanałów z podgladem obrazu - np. tak jak na oprogramowaniu pionierów. Piszcie co poza płynnoscią obsługi wniosło nam to oprogramowanie ponieważ ja jeden dzien bawiłem się tym sprzetem i nie będę w stanie wyłapać innych różnic poza w/w.
 

imalas

New member
Bravo zuchy z N-ki!

Dorzucę kamyczek do tego "ogródka", po update przestał ......działąć przycisk "mute":cry: (wyłączenie dźwięku na pilocie N-ki), ale przestało mulić, deko szybciej działa N-box!:D

Po wyłączeniu zasilania zrobiło się O'K :bober:
 
Ostatnia edycja:

secmal

New member
marceg7 napisał:
Witam.Wlaczam aktualizacja dekodera i nic.U nie ktorych jest nowy soft jak zaktualizowac?

czy nbox nie informuje że jest nowy soft? (setup, aktualizacja dekodera,ok)

Ja miałem problem z aktualizacją.
Ściągało sie kilka do kilkudziesięciu procent i nbox restartował się. Poprawiłem ustawienia anteny (z 60 do 90 %) i wtedy aktualizacja odbyła się bezproblemowo.
 

iti

New member
Potwierdzam to co zauwazylo pare osob:
1. kanały zaczęły się szybciej przełączać i przy przeskakiwaniu na nastepne/poprzenie nie trzeba czekac az sie kanal wyswietli, tylko mozna leciec dalej :D
2. Przechodzenie na kanaly 3 cyfrowe tez jest bardziej mozliwe, chociaz moze ja sie po prostu nauczylem obslugi pilota i wciskanie kanalu 100 nie zajmuje juz tyle czasu jak na poczatku.
3. Widze, ze teraz w epg jak sie wybierze dana kategorie to widac epg tylko dla tej kategorii, a nie przeskakuje sie do poczatku kanalow z kategorii/pakietu jak poprzednio.
4. I telegazeta wreszcie po wlaczeniu wyswietla kanal 100 a nie jak wczesniej 164.
5. Chyba poprawili menu opcji programu, gdzie sie np. wybiera rodzaj dzwieku oraz rozciagniecie itp. obrazu. Wczesniej cos mi nie zawsze pojawialo mi sie np. info o mozliwosci zmiany formatu obrazu, a teraz widze, ze dziala to lepiej :) i bez problemow :)

Troche malo ;(
 

autorus

New member
Kanały działają faktycznie szybciej, ale jest taka dziwna sprawa, jak mam podłączone po scart pilot z 4 m działa normalnie, a jak przełaczę na component to muszę podchodzić na metr od nbox. Cholercia, co jest?
 
Do góry