Kasowanie programów

jarmalik

Member
Bez reklam
Czy ktoś wie w jaki sposób można wykasować poszczególne programy z listy dostępnych programów? Niestety na party-line nie umieli mi odpowiedzieć na to pytanie. Poza tym u mnie po numerze 27 wchodzi od razu 40 (Discovery HD) Czy też tak macie, czy tam czegoś brakuje?
 

Czarny38

New member
jarmalik napisał:
Czy ktoś wie w jaki sposób można wykasować poszczególne programy z listy dostępnych programów? Niestety na party-line nie umieli mi odpowiedzieć na to pytanie. Poza tym u mnie po numerze 27 wchodzi od razu 40 (Discovery HD) Czy też tak macie, czy tam czegoś brakuje?
Nie można zmienić numeru ani wykasować kanału. Jedynie można ułożyć sobie własną listę i w ten sposób przeskakiwać niechciane kanały. Jest możliwość ułożenia do czterech list i podporządkowania kolorowym klawiszom. Co do przeskoku z 27 na 40 to wszyscy mają taką samą kolejność, poprostu 27 jest ostatnim kanałem pakietu filmowego a Discovery HD pierwszym pakietu nauka,kultura........ Jest to zapewne podyktowane tym żeby ewentualne dodawanie nowych kanałów w poszczególnych pakietach nie powodowały przesunięć w innych. Takich przeskoków jest więcej np. z 11 na 20, z 47 na 60 itd.
 
Ostatnia edycja:

jarmalik

Member
Bez reklam
Uważam że jest to bardzo poważny błąd i powinien być jak najszybciej rozwiązany poprzez upgrade oprogramowania. Pod koniec pełnej listy kanałów znajdują się kanały xxx FTA których w większości nawet nie da się zabezpieczyć zaiplementowaną blokadą rodzicielską. Myślę że to wręcz jest skandal, że nie można ich usunąć i każde dziecko może tam zajrzeć. Do tego materiały te są nadawane non-stop przez całą dobę a nie tylko nocą. Nie wiem jak to wygląda np. na dekoderach Polsatu. Ja oprócz n-ki mam także Cyfrę+ którą odbieram na dekoderze HUMAXA i tam nie ma njmniejszego problemu aby te czy inne kanały były niewidoczne. Wybierając pakiety telewizji n nie zamawiałem tych kanałów i nie życzę sobie aby były one wyświetlane na moim telewizorze. Tłumaczenie pani z party-line że taka jest lista kanałów na satelicie do mnie nie przemawia. Każdy odbiornik telewizyjny niezależnie w jakim systemie pracuje, musi mieć możliwość selekcji programów. Wydaje mi się, że to może być podstawą do zerwania umowy nawet z odszkodowaniem, ponieważ sprzedawca nie uprzedził mnie o takiej sytuacji. To jest doprawdy oburzające.
 

GDA

New member
jarmalik napisał:
Tłumaczenie pani z party-line że taka jest lista kanałów na satelicie do mnie nie przemawia. Każdy odbiornik telewizyjny niezależnie w jakim systemie pracuje, musi mieć możliwość selekcji programów. Wydaje mi się, że to może być podstawą do zerwania umowy nawet z odszkodowaniem, ponieważ sprzedawca nie uprzedził mnie o takiej sytuacji. To jest doprawdy oburzające.
Nie znam umowy jaką podpisałeś z "N" ale myśle że ten argument może być decyzdujący jeżeli chcesz się wycofać,

ja już "przerobiłem" wszystkie platformy począwszy od WizjaTV która też miała sztywne listy kanałów, Cyfra+ dawała najlepsze możliwości tunera, CyfrowyPolsat podobnie odbiór z dowolnego satelity i programowanie indywidualne

teraz przyszła kolej na czwartą platformę w Polsce i niestety jak sie dowiedziałem że dostaję "skrzynkę" bez możliwości zaprogramowania sobie kanałów bardzo się zawiodłem na "n-ce" - zdaje sobie sprawę że to tylko sprawa oprogramowania tunera, ale taki poważny bład na starcie platformy odstrasza potencjalnych nabywców - rozumiem że TVN jest na kanale nr 1 :D

dla mnie podstawa to dowolne programowanie tunera (jest tyle ciekawych programów na niebie których platformy nie "widzą" ) odbiór nie tylko z HotBirda itp

jeżeli ITI będzie dalej się upierać w tym że nie da użytkownikowi możliwości programowania to podejrzewam że pojawi się soft do tunera zrobiony przez amatorów który pobije na głowe oryginalny jak było w przypadku Mediasatów Cyfry+
 

mts

New member
xxx - kasowanie

Witam,

Mam ten sam problem ale sądzę że rozwiązanie jest proste.
Telefon albo e-mail do Ministerstwa Edukacji.
Oni to załatwią w 5 minut. Szczególnie, że kanału GEY TV też się nie da zablokować...

Inna sprawa, że jak w Wiadomościach TVP1 oznaczonych grupą wiekową 4+ mówią o gwałtach homoseksulanych na 6-ciolatkach w poprawaczaku, to też nie wiem co mam synowi (10l) powiedzieć, o publicznym molestowaniu 14 latki nie wspominam... :(.

Pzdr, MTS
 
Do góry