n i monitor LCD

TomaszB

New member
Witam
Jak narazie nie znalazlem jasnej odpowiedzi na swoje pytanie, wiec oto tu Was zapytuje:
Czy majac dekoder n moge go podlaczyc do zwyklego monitora komputerowego LCD z wejscie DVI?
Gdzies wyczytalem, ze sa przejsciowki z Composite na DVI, ale czy to zadziala z monitorem LCD (takim od PC)
Wole zapytac niz sie rozczarowac.
Dzieki
Pozdrawiam
TomaszB
 

Mazoku

New member
Nie, chyba że jesteś jednym z bardzo nielicznych posiadaczy monitora LCD z dekoderem HDCP (modele takie można policzyć na palcach ręki pijanego drwala).

Przejściówki Composite na DVI sobie nie wyobrażam. Nie mam pojęcia, jakby to miało działać.
 

MichelCat

New member
Czyli prosty wniosek, da się podłączyć nboxa pod monitor LCD z wejsciem DVI? Bo mam typowy monitor do komputera z wejściem cyfromwym i starym analogowym.
 

mass[pl]

New member
Spytaj sprzedawce ... widzialem na innej aukcji "podobnego kabla" opis, w ktorym gosc nie gwarantuje dzialania na wszystkich urzadzeniach.
Tak ze ostroznie z takimi wynalazkami..
 

MichelCat

New member
tak, ale poprzez to złącze dostaniemy niższą jakość obrazu niż na HDMI a tu głównie zależy na 1080i, skoro posiadam wysokiej klasy monitor do komputera. Z drugiej strony niekompatybilność już na starcie (monitora komputerowego) z nboxem też jest śmieszna, nie każdego stać na kupno 2 LCD do komputera i do nboxa
 

TomaszB

New member
W takim razie inaczej.
W kompie mam karte TV z wejsciem Composite.
Rozumiem, ze jak podlacze wyjscie Composite z dekodera do wejscie karty, to obraz bede mial, tyle ze w standardowej telewizyjnej rozdzielczosci?
Dzieki
Pozdrawiam
 

mass[pl]

New member
TomaszB napisał:
W takim razie inaczej.
W kompie mam karte TV z wejsciem Composite.
Rozumiem, ze jak podlacze wyjscie Composite z dekodera do wejscie karty, to obraz bede mial, tyle ze w standardowej telewizyjnej rozdzielczosci?
Dzieki
Pozdrawiam

Dokladnie - rozumiem ze sygnal chcesz pobrac z wyjscia EURO - wiec obraz bedzie w nizszej rozdzielczosci .. no i takiej na jaka pozwala twoja karta tv...
Ale nie spodziewaj sie ze to bedzie ladnie wygladac ... jedyny + ze mozna sobie nagrac to co sie oglada :)
 
Do góry