Zanikający dźwięk n-box

baju

New member
Witam :) A wiec mam taki problemik... co jakis czas (20 minut) dzwiek zanika doslownie na chwilke, prawie niezauwazlanie no ale zawsze :) Dzieje sie tak na wszyskich kanalach i nie wiem czy to wina nboxa no ale chyba tak czy ktos sie spotkal z takim problemem i moze ma na to jakies lekarstwo?:) Z gory dzieki za pomoc :)
 

tadeusz194

New member
Chwilowe zaniki dźwięku w TV - połączenie n-boxa kablem hdmi.

baju napisał:
Witam :) A wiec mam taki problemik... co jakis czas (20 minut) dzwiek zanika doslownie na chwilke, prawie niezauwazlanie no ale zawsze :) Dzieje sie tak na wszyskich kanalach i nie wiem czy to wina nboxa no ale chyba tak czy ktos sie spotkal z takim problemem i moze ma na to jakies lekarstwo?:) Z gory dzieki za pomoc :)

======================================
Witam
Zjawisko zanikania dźwięku w telewizorze (JVC LT32S60)
występuje u mnie od początku testowania urządzenia.
Zgłosiłem ten problem w BOK. Obecnie oglądam programy
wykorzystując kabel komponent i połączenie audio L+R.
Pozdrawiam
Tadeusz194
 

Kerhold

New member
baju napisał:
Witam :) A wiec mam taki problemik... co jakis czas (20 minut) dzwiek zanika doslownie na chwilke, prawie niezauwazlanie no ale zawsze :) Dzieje sie tak na wszyskich kanalach i nie wiem czy to wina nboxa no ale chyba tak czy ktos sie spotkal z takim problemem i moze ma na to jakies lekarstwo?:) Z gory dzieki za pomoc :)

Tak. Mam to samo. Mam podłączenie przez HDMI. Nie wiem, z czego to wynika.
Nie sprawdzałem pod innym podłączeniem, bo inne gniazda w TV w zasadzie mam zajęte.
Mam nadzieję, że zostanie rozwiązany ten problem, bo jest to lekko irytujące.

Pozdrawiam.
K.
 

dem

New member
Z tego co wiem to jest szansa na zaleczenie tego problemu - byc moze nowy soft przyniesie poprawe - sprawa dotyczy okreslonych odbironikow.
 

baju

New member
Wlasnie zdobylem kabel komponentowy i zaraz przetestuje i zobaczymy czy przy takim podlaczeniu dzwiek tez bedzie zanikal :) dodam jeszcze, ze to dosc dziwna sprawa no ale co zrobic :) No i rzeczywiscie przez komponent/chinch nie dosc, ze dzwiek nie zanika to jeszcze lepszy obraz jest i dzwiek (jak dla mnie) :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry