Koszt n

golomb

New member
Witam serdecznie
Takie pytanie ile wyszedl caly zestaw n-box + talerz i konwerter .
Bo pan mnie w sklepie poinformowal ze 99 za nboxsa +144 za talerz i konwerter i cos mi sie to wydaje jakos drogo bo wychodzi prawie 250 zl

Pozdrawiam
 

Adam55555

Klub HDTV.com.pl
VIP
golomb napisał:
Witam serdecznie
Takie pytanie ile wyszedl caly zestaw n-box + talerz i konwerter .
Bo pan mnie w sklepie poinformowal ze 99 za nboxsa +144 za talerz i konwerter i cos mi sie to wydaje jakos drogo bo wychodzi prawie 250 zl

Pozdrawiam
99zł + 60 zł talerz
 

Jelu

New member
Adam55555 napisał:
99zł + 60 zł talerz

tak tylko ze za te cene nie kupujesz talerza ale dzierzawisz go razem z dekoderem
pewnie 144zł było za talerz (byc moze troche wiekszy niz ten ktory daja do N) na wlasnosc wiec moim zdanie zakup bardziej oplacalny
 

apple

New member
A samego nboxa nie można?

Jelu napisał:
tak tylko ze za te cene nie kupujesz talerza ale dzierzawisz go razem z dekoderem
pewnie 144zł było za talerz (byc moze troche wiekszy niz ten ktory daja do N) na wlasnosc wiec moim zdanie zakup bardziej oplacalny

Mam antenę i konwerter i w zasadzie nie mam juz miejsca na kolejne. Czy wciskają to na siłe? Czy mozna wziąć tylko nboxa i zapłacić 99 zł?
 

Jelu

New member
apple napisał:
Mam antenę i konwerter i w zasadzie nie mam juz miejsca na kolejne. Czy wciskają to na siłe? Czy mozna wziąć tylko nboxa i zapłacić 99 zł?

jak wyzej jasne ze mozna, ale upewnij sie, czy twoj stary sprzet bedzie dzialal? ja mialem tak stara antene i konwerter, ze nie dzialalo, mocowanie nie moglem tez przymocowac konwertera do starej anteny.
jako ciekawostke podam, ze jak juz kupisz dekoder to nie mozesz potem np po godzinie wziac anteny bo nie mozna zmienic umowy ani sporzadzic nowa na sama antene, no ale i tak bardziej oplaca sie kupic nowa osobno
 
Do góry