n a LG LCD

sunmoon

New member
na blogu n znalazłem wpis, który skłonił mnie do umieszczenia pytania (ciekawość mnie aż zżera, bo mam LC2R, a planuję mieć n):

czy n działa po hdmi z LG LC2R? czy jest ktoś, kto może potwierdzić lub zaprzeczyć?

a oto sam wpis z blogu:

"Do wiadomości wszystkich użytkowników telewizor marki LG a szczególnie LC2R. Nie dziwcie się, że podłączenie wam nie działa. Kupiliście gówno, więc macie gówno."

--
sunmoon
 

autorus

New member
Też to czytałem. Moja odpowiedz była dwa posty niżej. U mnie a mam LG px5r jest ok.
Odnośnie twego pytania to coś jest na żeczy.

http://**********.com/index.php?showtopic=2229&st=0

Ale też słyszałem a raczej czytałem że n'ka bierze się do działania.

Autorus
 

smoku666

New member
sunmoon napisał:
na blogu n znalazłem wpis, który skłonił mnie do umieszczenia pytania (ciekawość mnie aż zżera, bo mam LC2R, a planuję mieć n):

czy n działa po hdmi z LG LC2R? czy jest ktoś, kto może potwierdzić lub zaprzeczyć?

a oto sam wpis z blogu:

"Do wiadomości wszystkich użytkowników telewizor marki LG a szczególnie LC2R. Nie dziwcie się, że podłączenie wam nie działa. Kupiliście gówno, więc macie gówno."

--
sunmoon

ja co prawda mam plazme LG (42PC1RR) a nie LCD, i to z niby nedzna rozdzielczoscia czyli 1024x768 , a jakosc obrazu z discovery HD urwała mi glowe...tzn ogladam dopiero od wczoraj ale do tej pory nie moge znalesc mojej szczeki na podłodze.... ciekawe czy dozyje czasow kiedy wszystkie programy beda w HD:bober:

dodam ze TV z Nboxem połaczony jest HDMI-HDMI, w nboxie rozdzielczosc ustawiona na maxa, czyli 1080. wiec albo nbox albo tv obniza do do 1024. ale to bez znaczenia bo obraz jest idealny:D

pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

Rocks

New member
sunmoon napisał:
na blogu n znalazłem wpis, który skłonił mnie do umieszczenia pytania (ciekawość mnie aż zżera, bo mam LC2R, a planuję mieć n):

czy n działa po hdmi z LG LC2R? czy jest ktoś, kto może potwierdzić lub zaprzeczyć?

a oto sam wpis z blogu:

"Do wiadomości wszystkich użytkowników telewizor marki LG a szczególnie LC2R. Nie dziwcie się, że podłączenie wam nie działa. Kupiliście gówno, więc macie gówno."

--
sunmoon


Oglądam N-ke na LG 42LC2r przez HDMI. Dziwne nie ?
 

tomniew

New member
Ja mam 42PC1RR i n-boxa, po komponencie obraz piekny. Dzis kupilem kabel HDMI-HDMI w MM f-my Oehlbach i kiszka :( . TV wyswietla "no signal", a po przelaczenie na komponent jest napis: " Twoj telewizor nie obsluguje zabezpieczenia przed kopiowaniem...." :( . Jak to jest, ze u jednych dziala, a u innych nie ????
 

darien

New member
Podobny problem mają użytkownicy Samsunga S71B - telewizory nawet z tym samym softem u niektórych działają po HDMI z n'ką, u niektórych nie, więc podejrzewam, że wina leży po stronie n'ki. Teraz naprawdę cieszę się z tego, iż dałem sobie siana na samym starcie - miałem kupić jednocześnie n i tv - teraz przeżywałbym koszmar, gdyby coś nie działało - szczególnie, że jak czyta się takie teksty, jak ten z blogu, to krew człowieka zalewa. Piszcie jak tylko wszystko będzie ok. Mam nadzieję, że będzie.
 
Do góry