N'ka i nagrywarka .. oraz wolne dzialanie

kisila

New member
Hej,

mam n'ke - to i tak sukces ;) od dwoch dni tuner zwolnil jakby cos sie powiesilo - twardy reset ( wypiecie z gniazdka ) nic nie daje ... przelaczanie kanalow (wejscie do EPG ) trwa wieeeki ... co moze byc przyczyna ? Jakies pomysly ?

Druga sprawa - podpialem po hdmi do plazmy i po scart do nagrywarki ( Sony ) HDD .. przechodze na nagrywarke, line2 ( bodajze ) i mam dzwiek z nki ale brak obrazu - kabel przetestowany ( inny ) ten sam objaw.
Co jest nie tak ? Cos trzeba przestawic ?

Dzieki za pomoc.
 

lukiasz

New member
kisila napisał:
Hej,

mam n'ke - to i tak sukces ;) od dwoch dni tuner zwolnil jakby cos sie powiesilo - twardy reset ( wypiecie z gniazdka ) nic nie daje ... przelaczanie kanalow (wejscie do EPG ) trwa wieeeki ... co moze byc przyczyna ? Jakies pomysly ?

.

mam to samo, kolego w którymś poście napisał że wyjoł (ortografia) wtyczke z prądu włożył i działa, ty znowu piszesz że nie hmmm może zrobić mu ręczny reset, zobacze jak dojade do domu co i jak, jak ktoś ma jakieś sugestie to dajcie znać
 

kisila

New member
Zeby bylo ciekawiej - dzis arano przez 10 minut chodzil bardzo wolno - nastepnie nagle wrocilo do normy ...
Pytanie jeszcze co z tym scartem i nagrywarka ...
 

rb_zg

New member
A czy ktoś już próbował podłączyć urządzenie nagrywające (magnetowid, dvd rec.) np. przez eurozłącze z telewizorem, a nboxa z tv przez HDMI.
Czy telewizor wypuści na eurozłącze sygnał?

--
Pozdrawiam
 
Do góry