Obsługa w Saturnie Arkadia

besson

New member
dziś ok godz. 16.30 w Saturnie w Arkadii zaobserwowałem taką scenkę:

małżeństwo ok 35-40 lat przeszkodziło w pracy Panu Sprzedawcy pytaniem co to jest ta nowa telewizja, pan stał w dość niechlujnej pozycji, żując gumę.

Na pytania odpowiadał zdawkowo ale kilka mnie powaliło i tak okazuje się że w eNce mamy 4 kanały Full HD a reszta jest cyfrowa, na pytanie jakie to kanały Full HD? usłyszałem filmowy, tvn i jakieś tam.

Czy można kupić owszem można się zapisać ( aktualna kolejka 500 osób ) a dostawy po 30 szt.

Zastanawiam się jak to jest, że w MM na Górczewskiej tylko w piatek było 400 szt a w tym samym koncernie dostawy są po 30????

Szanowna Platorma ITI jeśli nie przeprowadzicie kontroli jakości obsługi Waszego Klienta to obawiam się, że sama nowoczesna technologia nie wystarczy i skończycie wielka klapą.

saturnowi gratulujemy pracowników:bober:
 

Axl2000

New member
besson napisał:
dziś ok godz. 16.30 w Saturnie w Arkadii zaobserwowałem taką scenkę:

małżeństwo ok 35-40 lat przeszkodziło w pracy Panu Sprzedawcy pytaniem co to jest ta nowa telewizja, pan stał w dość niechlujnej pozycji, żując gumę.

Na pytania odpowiadał zdawkowo ale kilka mnie powaliło i tak okazuje się że w eNce mamy 4 kanały Full HD a reszta jest cyfrowa, na pytanie jakie to kanały Full HD? usłyszałem filmowy, tvn i jakieś tam.

Czy można kupić owszem można się zapisać ( aktualna kolejka 500 osób ) a dostawy po 30 szt.

Zastanawiam się jak to jest, że w MM na Górczewskiej tylko w piatek było 400 szt a w tym samym koncernie dostawy są po 30????

Szanowna Platorma ITI jeśli nie przeprowadzicie kontroli jakości obsługi Waszego Klienta to obawiam się, że sama nowoczesna technologia nie wystarczy i skończycie wielka klapą.

saturnowi gratulujemy pracowników:bober:

hłehłe stałem w saturnie w kolejeczce po N-Boxa i gdy doszedłem dopiero mi powiedzieli ze jest na zapisy...a wczesniej na pytania odpowiadali krotko i nie koniecznie na temat a rozwalil mnie leciutko puszysty pan okolo lat 30stu z brodą i wasami....zaczynam mu zadawac pytanie, on zaczyna odemnie odchodzic ja koncz epytanie on odwraca glowe mowi "nie wiem" i idzie dalej...wiec poszedlem do MM na gorczewskiej (mieszkan na osiedlu gorce wiec pod nosem) postalem 1,5h w kolejce dostalem dekoder i kupe potrzebnych info :)
 

s0679

New member
Saturn do BAni

Wiyam,

Potwierdzam post o SAturnie byłem tam dwa razy za pierwszym nie mieli towaru i nic nie wiedzieli. Następnie listy sobie wymyślili i nie idzie tam nic dostać. Jak pojechałem na górczewską to nBoxa od ręki dostałem
 
Do góry