N-ka, 10m kabla, talerz 65-70cm...

Axl2000

New member
Jaki najtanszy konwerter wybrac? Mieszkam w Warszawie wysoko, przedemna ani grama blokow ani nic, czyste powietrze wiec sygnał powinien być ok
 

wojtasz

New member
Witam

Ja zainwestowałem w 90 cm - kilka złotych drozsza - konwerter najtańszy (siła około 70% jakość około100%). Wcześniej miałem talerz i też najtańszy konwerter tyle że służył mi 5 lat (siła około 25%, jakośc około 35%)

Dzisiaj przetestowałem podczas sporego deszczu - nawet go nie odczułem. Wcześniej była lipa podczas małego wiaterku, nie mówię o deszczu.

Napewno ma wpływ także właściwe ustawienie !!!
 

Axl2000

New member
wojtasz napisał:
Witam

Ja zainwestowałem w 90 cm - kilka złotych drozsza - konwerter najtańszy (siła około 70% jakość około100%). Wcześniej miałem talerz i też najtańszy konwerter tyle że służył mi 5 lat (siła około 25%, jakośc około 35%)

Dzisiaj przetestowałem podczas sporego deszczu - nawet go nie odczułem. Wcześniej była lipa podczas małego wiaterku, nie mówię o deszczu.

Napewno ma wpływ także właściwe ustawienie !!!

70cm-75.........max co mi wejdzie na balkon mam tak zrobione :/ Wiec moze jakiekolwiek niedogodnosci bym poprawil konwerterkiem :(

Kurde juz sie wsciekam ze to wszystko tak wyglada ze talerz duzy potrzebny, ze comedy central nie jest z usa, ze nei ma HD co mialy byc, ze FTA obciete....no w morde...
 

arsenal

Moderator
VIP
Axl2000 napisał:
Jaki najtanszy konwerter wybrac? Mieszkam w Warszawie wysoko, przedemna ani grama blokow ani nic, czyste powietrze wiec sygnał powinien być ok
Ja polecam Goldeny. Sam mam od nich Twina ( wywaliłem starego ALPSa Twin) GI-202 o współczynniku szumów 0.2 dB i jest znaczna poprawa, zwłaszcza w czasie złej pogody. Dodam, że kabel od anteny do nBoxa ma ponad 30 metrów.
GI-202 kupisz na Allegro za ok. 60-65 złotych a pojedynczy GI-201 za ok. 19 złotych. Jak dla mnie warte tych pieniędzy.
 
Do góry