N-ka i lista ulubionych programów - jak ???

kisila

New member
Hej,

Szukalem na forum - nie znalazlem ... na tym forum pierwszy post wiec nie badzcie surowi ... dodam ze nie jestem dzieckiem neostrady ;)
Ok - od wczoraj mam Nke wszystko ok - stworzylem liste uzytkownika ( programow ) ba - nawet stworzylem dwoch userow i .... nie wiem jak ich wybrac - tzn jak wroce do ogladania telewizji to nadal mam wszystkie kanaly jak leci ... probowalem juz chyba wszystkich kombinacji ( raczej laikiem nie jestem ) instrukcja milczy . Jak wlaczyc liste danego uzytkownika tak aby pomijac zbedne kanaly ?:x
Pomozcie proszę ...
 

arsenal

Moderator
VIP
Najpierw przycisk EPG. Na dole w pasku masz każdego uzytkownika przypisanego do jednego z kolorowych przycisków na pilocie. Czyli czerwony, zielony, żółty, niebieski.
Porste prawda? Nie martw się ja też na początku się zastanawiałem gdzie są listy ulubione. Jakieś 5 sekund się zastanawiałem:p
Nie no, żartuję. "Troszkę" dłużej.
 

ThYX

New member
Może naiwne pytanie ale w starych mediasatach (Pioneer 1430/1530) można było ustawić pod klawiszem PROGR lub E aby pokazywała się przeźroczysta lista kanałów, nie blokując oglądania danego kanału. Czy w nboxie też to jest możliwe ?
 

jurdziol

New member
Nie widze tej opcji, w instrukcji ani slowa o tym. Jest to bardzo duza wada, w prawie wszystkich tunerach jest to mozliwe. Mam nadzieje, ze zostanie to poprawione.
 
Do góry