Lista osób które wycofaly rezygnację z C+

Mazoku

New member
Wątpię.

Ale możemy się pobawić. Jeśli przez 10 dni nie znajdzie się ani jedna taka osoba to temat zostanie usunięty, a ty dostaniesz warna za malkontenctwo i sianie defetyzmu ;)
 

AVMANIAC

New member
Mazoku napisał:
Wątpię.

Ale możemy się pobawić. Jeśli przez 10 dni nie znajdzie się ani jedna taka osoba to temat zostanie usunięty, a ty dostaniesz warna za malkontenctwo i sianie defetyzmu ;)

hehe :)
ja, można powiedziec, wycofałem rezygnację!!! Opłacam abo rocznie i właśnie opłaciłem kolejny rok :bober:
IMO lepsza cyfra w domu niż n w ... no właśnie lol jest gdzieś lecz nie wiadomo gdzie lalalalala lalaaaa.
Aleeee wtoooopaaaaaaaaaa. Wszystkim n-freakom wyrazy współczucia :)
 

Pomidorex

New member
Ja rozważam... dzisiaj chcialem podpisać umowę z n ale się nie da, ponadto CYFRA znowu dodaje nowy kanał, Disney... poczekam do jutra i zobaczymy czy sprzedarz ruszy.
 

mirzaw

New member
No tak, może się niewielu wycofa z raz podjętej decytzji, jednak to co dziś się działo pewnie wielu z nas odebrało jako zachowanie niezbyt profesjonalne. Najgorsze było oczywiście zapewnianie Pań z N-linii że można podpisywać umowy we wskazanych sklepach, że sprzęt już tam jest itp, itd. A wypowiedź niejakiego Pana Piotra w wiadomym blogu to już była czysta kpina....
Tacz czy siak widać że wejście (może powinienem napisać zapukanie do drzwi) nowej platformy namieszaóło na rynku i ostro podgrzało atmosferę. Mam nadzieje że teraz Ci z C+ (bo wydaje się że oni właśnie najbardziej olewają klienta) zdają sobie sprawę po ilości wpływających wypowiedzeń że nie mogą postępować tak jak to się dotychczas w ich wypadku działo...
 

Wir

New member
Poczekajmy jeszcze z tą paniką i wycofywaniem wypowiedzenia Cyfry. Sam mam jeszcze cyfrę na wypowiedzeniu i N-kę z dwoma pakietami. Z zapowiedzi cyfry wynika, że chyba prędzej wystartują z fimami HD niż N-ka, więc... Widzi ktoś jakiś powód, żeby mimo wszystko nie pozostać przy wypowiedzeniu Cyfry? Wypowiedzenie minie, weźmiemy nowy pakiet, z pewnością w promocji, coś tam za pół ceny lub kilka miesięcy za darmo, wiadomo jak to jest, więc tak czy tak do przodu...
 

gregorp

New member
Hmm, każdy ma prawo iść tam gdzie mu lepiej i raczej nie należy porównywać tego do posłów (w niektórych kręgach znanych jako "osłów") którzy teoretycznie ze względów ideologicznych decydują się na wstąpienie do takiej a nie innej partii i to że zmieniają na partię o ideologii zupełnie innej zakrawa o paranoję.
Natomiast Ci którzy zdeydowali się najpierw na odejście do "N" a po sygnałach że C+ również z tym rusza wycofuje swoją rezygnację, nadal pozostają wierni "ideologii wysokiej rozdzielczości i dobrej jakości obrazu" więc uważam że nie ma w tym nic złego.

Natomiast taka uwaga do Mazoku: czytałem kilka jak nie kilkanaście Twoich wypowiedzi (szczególnie w topicach związanych z "n" i C+ w HD) i odnoszę wrażenie że troche przeginasz. Wypowiedz w stylu takich jak w tym topicu zakrawa na żenadę. Rozumiem że wg. Ciebie każdy może mieć swoje o ile jest takie samo jak Twoje....bo inaczej ban.

Jesteś moderatorem a nie cenzorem-poczytaj sobie w słowniku jaka jest różnica.

A wypowiedzi w stylu "my jesteśmy tu gzie byliśmy wtedy a oni tam gdzie stało ZOMO" znamy z naszej rzeczywitości więc możę tutaj trochę się od tegop oderwijmy.

Czyżby kolega należał do tych co stoją tam gdzie wtedy??????

Pozdro
 

Mazoku

New member
Och, jeszcze nie miałem okazji nikogo zbanować na tym forum. A już na pewno nie mam zamiaru tego robić za poglądy.

Po prostu uznałem temat tego wątku za żałosny. Zwróć uwagę na datę jego publikacji - autor napisał go W DNIU PREMIERY N w związku z problemami logistycznymi platformy. Przyjął tym samym, że ktoś kto świadomie zrezygnował z Cyfry+ wróci do niej po tygodniu, bo przez kilka dni od premiery n nie uda mu się kupić nboxa. Samo założenie jest, moim subiektywnym zdaniem, śmieszne.

Pokaż mi przykład, gdzie używałem władzy moderatorskiej do promowania własnych poglądów. Nawet tego wątku nie skasowałem wbrew zapowiedzi (prawdę mówiąc zapomniałem, ale jak widać zgodnie z moimi przypuszczeniami nikomu się nie przydał ;)).
 

maszek

New member
Bez reklam
gregorp napisał:
gregorp napisał:
Natomiast taka uwaga do Mazoku: "Jesteś moderatorem a nie cenzorem-poczytaj sobie w słowniku jaka jest różnica".

A wypowiedzi w stylu "my jesteśmy tu gzie byliśmy wtedy a oni tam gdzie stało ZOMO" znamy z naszej rzeczywitości więc możę tutaj trochę się od tegop oderwijmy.

Czyżby kolega należał do tych co stoją tam gdzie wtedy??????

Rozumiem, że poniedziałek i 13-tego:D , można mieć gorszy dzień :(
ale żeby tak "z grubej" do Mazoku?:cry:
Wstyd :p
 

gregorp

New member
ar2 napisał:
@gregorp Jaki jest wg Ciebie sens tego tematu?

Hmm, dokładnie taki sam jak wątku: 'Kto zrezygnował z C+"??? ;-))

Też, zdaje się założonego dłuższy czas przed premierą kiedy tak naprawdę nikt nie wiedział co i jak.

Generalnie takie wątki nie mają sensu ale pozwalają się trochę rozerwać dyskusją (czy mającą czy nie mającą sens to już inna kwestia).

Cieszę się że weszła "n" bo gdyby nie ona dalej byśmy oglądali obraz (zastanawiam się czy tak można go nazywać-bo to jest żenada) jakim raczy nas C+, natomiast jechanie na fali entuzjazmu i robienie jakichś gwałtonych ruchów nie mając pewności co będzie nie jest zbyt rozsądne. Ale każdy ma prawo robić co chce w swoim własnym, dobrze pojętym interesie.

Ale powiem szczerze znalazłem dobrą stronę takiego działania:
-jeżeli ktoś zrezygnował z C+ to przy podpisaniu nowej umowy (jeżlei się zdecyduje powrócić) może skorzystać z promocji i np. mieć przez 6 m-cy za 50% ;-)), ba jak ktoś korzysta z płatności zleceniem lub podobnymi to ma dodatkowo 10% mniej przez 12 m-cy więc suma sumarum nie jest tak źle. Ja tak mam zamioar zrobić choć wolę chwileczkę poczekać i zobaczyć co zaproponuje C+ ;-))-zrezygnować mogę zawsze ;-)):D

CO do
 

gregorp

New member
Mazoku napisał:
Och, jeszcze nie miałem okazji nikogo zbanować na tym forum. A już na pewno nie mam zamiaru tego robić za poglądy.

Po prostu uznałem temat tego wątku za żałosny. Zwróć uwagę na datę jego publikacji - autor napisał go W DNIU PREMIERY N w związku z problemami logistycznymi platformy. Przyjął tym samym, że ktoś kto świadomie zrezygnował z Cyfry+ wróci do niej po tygodniu, bo przez kilka dni od premiery n nie uda mu się kupić nboxa. Samo założenie jest, moim subiektywnym zdaniem, śmieszne.

Pokaż mi przykład, gdzie używałem władzy moderatorskiej do promowania własnych poglądów. Nawet tego wątku nie skasowałem wbrew zapowiedzi (prawdę mówiąc zapomniałem, ale jak widać zgodnie z moimi przypuszczeniami nikomu się nie przydał ;)).

Absolutnie jestem daleki od twierdzenia że użwyłeś i sądzę że nie masz takiego zamiaru ale myślę że wypowiedzi tego typu też nie powinny mieć miejsca.

Przyznaję się, moja wina że nie zwróicłem uwagi na uśmieszek na końcu - widocznie jeszcze spałem jak go czytałem.

Niniejszym zwracam honor ale dalej twierdzę że takie wypowiedzi trochę trącą myszką ;-) czy jakoś tak:p
 

gregorp

New member
maszek napisał:
gregorp napisał:
gregorp napisał:
Natomiast taka uwaga do Mazoku: "Jesteś moderatorem a nie cenzorem-poczytaj sobie w słowniku jaka jest różnica".

A wypowiedzi w stylu "my jesteśmy tu gzie byliśmy wtedy a oni tam gdzie stało ZOMO" znamy z naszej rzeczywitości więc możę tutaj trochę się od tegop oderwijmy.

Czyżby kolega należał do tych co stoją tam gdzie wtedy??????

Rozumiem, że poniedziałek i 13-tego:D , można mieć gorszy dzień :(
ale żeby tak "z grubej" do Mazoku?:cry:
Wstyd :p


Ale go Bronią:kom: . Tylko co na to Bronia???:D

A tak poważnie to juz wyjaśniełem co i jak a pozatym Mazoku jest dużym chłopcem:D więc myslę że nie weźmie tego aż tak do siebie i da sobie jakoś radę. Jak nie to mam telefon do Superniani ;-))) Damy radę.;)

Pozdrówka dla wszytki rezygnujących-powracających, rezygnujących-przechodzących i dla tych nic nie robiących (tzw. siła spokoju T. Mazowieckiego-to ja...chyba)
 

maszek

New member
Bez reklam
gregorp, ja poczekam, dam szansę C+ i nie rozwiążę z nimi umowy (na złość pewnemu panu A :p)
Może już wkrótce, zgodnie z zapowiedziami doczekam się kanału Disneya:D na Gwiazdkę, a jak dobrze pójdzie, to być może nawet kanałów w HD?:rolleyes:
 

kamon

New member
Ja tez sie zastanawiam czy nie wycofac rezygnacji (przyslali mi w tej sprawie pisemko). Trzeba po prostu jeszcze poczekac z decyzja i zobaczyc jak wystartuje HDTV Cyfry.
 

arsenal

Moderator
VIP
maszek napisał:
gregorp, ja poczekam, dam szansę C+ i nie rozwiążę z nimi umowy (na złość pewnemu panu A :p)
Może już wkrótce, zgodnie z zapowiedziami doczekam się kanału Disneya:D na Gwiazdkę, a jak dobrze pójdzie, to być może nawet kanałów w HD?:rolleyes:
Mnie na złość? Niby co ma mnie zezłościć?:lol::lol::lol:
Tylko dam ci dobrą radę. Dużych szans to im nie dawaj. Bo dużo za dużo to im już płacisz.:p:p:p
 

Pelikan

New member
arsenal napisał:
Mnie na złość? Niby co ma mnie zezłościć?:lol::lol::lol:
Tylko dam ci dobrą radę. Dużych szans to im nie dawaj. Bo dużo za dużo to im już płacisz.:p:p:p

wole płacić 137 zł i miec co wieczór kilka porządnych filmów do obejzenia, lige angielska etc niz placic 60 zł i ogladac Zycie Erotyczne Małp w Madagaskarze w HD

p.s. ja tez wycofałem swoją rezygnację z CYFRY
dzisiaj dostalem nowy Magazyn Abonentow a w nim ofjcalne zapowiedzi wprowadzenia kanalow HD a Canal+ od grudnia w 16/9. Nowe dekodery do odbioru programow w standardzie HIGH DEFINITION PHILIPS DSR 6201/91 juz w grudniu
 

maszek

New member
Bez reklam
arsenal napisał:
Mnie na złość? Niby co ma mnie zezłościć?:lol::lol::lol:
Tylko dam ci dobrą radę. Dużych szans to im nie dawaj. Bo dużo za dużo to im już płacisz.:p:p:p

Popatrz, popatrz, jaki kolega domyślny:D
Arsenal, skad się u Ciebie bierze ta wiara :hihi: we własną nieomylność i mania dawania wszystkim rad na tym forum?:cry:
 
Do góry